Jdi na obsah Jdi na menu

Premier League, 37. kolo FPL

Výsledky duelů a ligové tabulky po 17. jarním kole + žebříček a info z 37. kola FPL. 

titpl_2023.jpg

​Anglická liga pokračovala 37. kolem, hrálo se ve dnech 11. až 15. května, hrála se řada dohrávaných utkání.


TOP 10 KOUČŮ/TÝMŮ KOLA a NEJLEPŠÍ SESTAVA

- Toto kolo přineslo rekordní bodové zisky. Nejlepší sestavu kola připravil Oli (Kalčo) s 159 body. Druhým nejlepším koučem se stal Tomas Vocka, třetí se umístil Jakub Můčka.

- Průměr v tomto kole činil v Lize bláznů 96 bodů/kouč.

top-10_37k.jpg

sespl_37k.jpg


ŽEBŔÍČEK FPL v LIZE BLÁZNŮ

- Počet soutěžících o nejlepšího kouče sezóny 2023/24 po 37. kole zůstává na 72. účastnících. V čele žebříčku nedošlo k obměně nejlepšího kouče, přestože Vojta FPL nebyl tou nezářivější hvězdou.

-  Pozornost na sebe strhl druhý v pořadí Oli (Kalčo). Nahrál 159 bodů a snížil náskok na vedoucí pozici na 34 bodů.

- Třetí v pořadí Jaroslav Mudra ztrácí na druhou pozici 46 bodů.

top-10_po37k.jpg

Aktuální průběžné pořadí všech koučů za 10. místem v žebříčku FPL Ligy bláznů naleznete >> ZDE

 


TABULKY soutěží Ligy bláznů po 37. kole respektive po 17. jarním kole. Do konce Premier League zbývá odehrát poslední kolo, zdaleka nic není rozhodnuté, hraje se o poslední 3 fantasy body.
 

- V nejvyšší anglické soutěži 1.LB PREMIER LEAGUE, se neustále perou o titul šestého mistra v Lize bláznů týmy FC Alpy Třinec a Solaris. Solaris v tomto kole porazil FC Patálie a vzal mu teoretické šance na titul. Šanci ještě zvítězit, kdyby v posledních zápasech vedoucí duo zaváhalo, má ještě Bossicek. Ten má nejlepší celkové skóre.

- Z nejvyšší soutěže sestoupí čtyři týmy, boj je ještě hodně otevřený (PIRATES ACS, z organizačních důvodů sestoupit nemůže). Výsledky duelů 37. kola >> zde, rozlosování zápasů pro příští kolo >> zde

- Z 2.LB CHAMPIONSCHIP A mají již postup jistý Demonics Angels a Michals93. Kdo bude tím třetím? Ve hře jsou již jen Jesteri a PaPl. Výsledky duelů 37. kola >> zde, rozlosování zápasů pro příští kolo >> zde.

- V 2.LB CHAMPIONSCHIP B není co řešit, pouze kdo vyhraje tuto skupinu. Do nejvyšší soutěže postupují Appleton Team, Méďa a Ipswich Town. Výsledky duelů 37. kola >> zde, rozlosování zápasů pro příští kolo >> zde.
 
tab-po17_37.kole.jpg

- ARCHIV letošní sezóny, tabulky a info ze všech kol anglické fantasy najdete v hlavním menu PREMIER LEAGUE, nebo >> ZDE.

- ARCHIV všech 5. ročníků PREMIER LEAGUE v Lize bláznů >> ZDE.