Jdi na obsah Jdi na menu

Premier League, 14. kolo

Kola do konce podzimu pro rozřazení do jednotlivých výkonnostních soutěží FPL ubývají, noví hráči stále přibývají ...

titpl_2023.jpg

Upozornění o aktualizaci a přidávání webových článků dáváme vědět na sociálních sítích "facebook nebo X twitter, kde je založena skupina Fantasy Liga bláznů. Pokud některou z těchto sítí používáte, stačí kliknout na některý z předchozích modrých odkazů a dát sledovat zmiňovanou skupinu, nic aktuálního z Ligy bláznů vám již neuteče. 


Průměr v tomto kole byl lehce po 50 FB, činil 47 bodů/tým. Nejúspěšnější sestavu s 68 body v tomto kole vytvořil Stanislav Koutny s týmem StanleySK. Další dva úspěšní koučové v tomto kole byli Jiří Malý a Jaroslav Smida. 

top-30_13k.jpg

screenshot_20231130-203605.jpg


- V průběžném pořadí zůstává na prvním místě Martin Štros a Oldřich Kmoščák klesl z druhé na třetí pozici. Na nebi FPL v Lize bláznů totiž vyšla nová hvězda. Teprve minulé kolo se přidal do skupiny Štěpán Hájek s týmem Hajas Stars, jelikož to ale všem po přidání do skupiny načte všechny vybojované podzimní body, zaujal rázem pozici jednoho z lídrů.  Víceméně si okamžitě zajistil pro jaro nejvyšší soutěž, kde se již budou hrát duely.

- Pro účast v nejvyšší soutěži Ligy bláznů, která v jarní části ponese název LB PREMIER LEAGUE, je zapotřebí umístit se v podzimní části do 15. místa.

top-30_po13k.jpg

- Pro týmy umístěné od 16. do 45. bude vytvořena druhá výkonnostní soutěž a ponese název LB CHAMPIONSCHIP, budou zde dvě 15 členné skupiny A+B. 
- Ostatní účastníci od 46. místa, budou zařazeni do třetí výkonnostní soutěže, která ponese název LB LEAGUE ONE.

 Kdo jak si vede a aktuální průběžné pořadí všech týmů za 30. místem naleznete >> ZDE


„Anglickou“ LIGU BLÁZNŮ na premierleague.com hraje 60 účastníků. Pokud vás až nyní napadne se přidat, tak ZAČÍT NENÍ NIKDY POZDĚ. Přidejte se třeba teď. Podrobný návod na přihlášení naleznete >> zde

(pirates)