Jdi na obsah Jdi na menu

Premier League, 10. kolo

Fantasy Premier League je v polovině podzimní části (bude se hrát do 20. kola, až do 30.12. 2023). Pak bude následovat čtrnáctidenní pauza, která bude v Lize bláznů využita pro založení min. 5 výkonnostních soutěží pro jarní část. 

titpl_2023.jpg

Upozornění o aktualizaci a přidávání webových článků dáváme vědět na sociálních sítích "facebook nebo x-twitter, kde je založena skupina Fantasy Liga bláznů. Pokud některou z těchto sítí používáte, dejte sledovat a nic vám neuteče. 


Průměr v tomto kole činil opět úctyhodných 68 bodů/tým. Nejúspěšnější sestavu se 104 body v tomto kole vytvořil Jiří Suszka s týmem FC Jablunkov.  Další úspěšní koučové byli Tomas Vocka (Ztratacasu) - 92 bodů a Jan Jirovský (Arsenal) – 91 bodů.

sespl_10k.jpg


- Průběžnému pořadí vévodí nadále Martin Štros. Na druhé místo vystoupal kouč Zdenek Betak, Oldřich Kmoščák spadl na třetí místo.  

- Pro účast v nejvyšší soutěži Ligy bláznů, která v jarní části ponese název LB PREMIER LEAGUE, je zapotřebí umístit se v podzimní části do 15. místa.

top-30_10k.jpg

- Pro týmy umístěné od 16. do 45. bude vytvořena druhá výkonnostní soutěž a ponese název LB CHAMPIONSCHIP, budou zde dvě 15 členné skupiny A+B. 
- Ostatní účastníci od 46. místa, budou zařazeni min do dvou skupin třetí výkonnostní soutěže, která ponese název LB LEAGUE ONE.

 Kdo jak si vede a aktuální průběžné pořadí všech týmů za 30. místem naleznete >> ZDE


V „anglické“ LIZE BLÁZNŮ na premierleague.com zůstal po 9. kole stejný počet účastníků (59), nikdo nový se nyní pro 10. kolo nepřihlásil. ZAČÍT ale NENÍ NIKDY POZDĚ, třeba teď.

Pokud máte zájem se přidat do skupiny Ligy bláznů, podrobný návod na přihlášení naleznete >> zde

(pirates)