Jdi na obsah Jdi na menu

ŽEBŘÍČEK koučů LIGY BLÁZNŮ z české Fantasy, po 26. kole F:L

ŽEBŘÍČEK KOUČŮ Ligy bláznů s podrobnými body z každého kola. 
 
Do konce sezóny se bojuje v celoročním pořadí o 29 míst pro účast v Superlize 2024/25. Stejně jako na sport.cz hraje se soutěž Druhá šance i v Lize bláznů, kde počítáme samostatně body jen z jarní části.
 

kouc-kola_tit360.jpg


- Jirka Drha (kouč z týmu FC Zorzz z 1.Ligy bláznů) nejenže ustál očekávaný tlak druhého Jirky Kobližky (kouč týmu ACSPraha17 z 1.Ligy bláznů), dokonce šestibodový náskok navýšil na 9 bodů. Oba dva jsou v TOP 5 nejlepších koučů fantasy v ČR, kde je k 4.4.2024 na sport.cz evidováno 22 848 hráčů. Třetí v pořadí našich nejlepších koučů je Vojta Hanzlík (kouč týmu Hellfire Club z Okresního přeboru), který ztrácí na první místo 19 bodů a patří v ČR do TOP 10 nejlepších.

zeb26k.jpg 


- V žebříčku Ligy bláznů, který LB spravuje a zveřejňuje, naleznete níže v tabulce TOP 30 celkové i odečítané body evidované na sport.cz, které jsou směrodatné pro umístění, zveřejněné jsou zde ale i detailní body z každého kola této sezóny. Je zde celkem 319 koučů (29 účastníků z 1. ligy, 54 účastníků z 2. ligy, 116 účastníků z 3 ligy, 99 účastníků z Divize a 21 účastníků z Okresního přeboru).  

zlb-26-1.jpg

Kompletní žebříček letošní sezóny s body všech 319 koučů naleznete v google tabulce >> ZDE


DRUHÁ ŠANCE která je velký motivační motor pro hráče, kteří na podzim získávali buď první zkušenosti. Je to také nová šance na reparát pro ty, kterým to na podzim moc nešlo.

- Po šestém jarním kole kraluje i Druhé šanci Jirka Drha, ale jeho náskok před druhým v pořadí se ztenčil na 14 bodů. Na druhé pozici se osamostatnil Martin Korda (kouč z týmu Marty 66 z 1.Ligy bláznů), třetí v pořadí je nově druholigový kouč týmu Tomket21, Tomáš Červencl. Níže je TOP 30 nejlepších koučů, kompletní žebříček Druhé šance >> ZDE.

zlb-26-2.jpg


ŽEBŘÍČEK LIGY BLÁZNŮ kolo za kolem z letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> ZDE.

(pirates)