Jdi na obsah Jdi na menu

ŽEBŘÍČEK koučů LIGY BLÁZNŮ z české Fantasy, po 25. kole F:L

ŽEBŘÍČEK KOUČŮ Ligy bláznů s podrobnými body z každého kola. 
 
Do konce sezóny se bojuje v celoročním pořadí o 29 míst pro účast v Superlize 2024/25. Stejně jako na sport.cz hraje se soutěž Druhá šance i v Lize bláznů, kde počítáme samostatně body jen z jarní části.
 

kouc-kola_tit360.jpg


- Nastal avizovaný nástup Jirky Drhy (kouč z 1.Ligy bláznů). Minulé kolo ztrácel šest bodů na čelo tabulky, nyní má naopak šestibodový náskok.  Jirka Kobližka (kouč z 1.Ligy bláznů, nejlepší kouč LB v sezóně 2021/22) klesl na druhé místo. Třetí v řadě žhavých kandidátů na post nejlepšího kouče je Vojta Hanzlík (kouč z Okresního přeboru), který ztrácí na první místo 19 bodů.

- V žebříčku, který LB spravuje a zveřejňuje, naleznete níže v tabulce TOP 30 celkové i odečítané body evidované na sport.cz, které jsou směrodatné pro umístění, zveřejněné jsou zde ale i detailní body z každého kola této sezóny. Je zde celkem 319 koučů (29 účastníků z 1. ligy, 54 účastníků z 2. ligy, 116 účastníků z 3 ligy, 99 účastníků z Divize a 21 účastníků z Okresního přeboru).  

zlb-25-1.jpg

Kompletní žebříček letošní sezóny s body všech 319 koučů naleznete v google tabulce >> ZDE


DRUHÁ ŠANCE která je velký motivační motor pro hráče, kteří na podzim získávali buď první zkušenosti. Je to také nová šance na reparát pro ty, kterým to na podzim moc nešlo.

- Po šestém jarním kole kraluje i zde Jirka Drha ((kouč z 1.Ligy bláznů) a má náskok před druhým a třetím v pořadí 14 bodů. O druhou a třetí pozici se dělí se shodným počtem bodů Radek Křiček (kouč z Divize) a prvoligový Martin Korda. Níže je TOP 30 nejlepších koučů, kompletní žebříček Druhé šance >> ZDE.

zlb-25-2.jpg

(pirates)