Jdi na obsah Jdi na menu

ŽEBŘÍČEK koučů LIGY BLÁZNŮ z české Fantasy, po 16. kole F:L

ŽEBŘÍČEK KOUČŮ Ligy bláznů, dostal pro mnohé hráče, především pro ty nové, nový rozměr. Až do 21. kola se bojuje o 96 míst v Evropských pohárech Ligy bláznů (EPLB). V konečném pořadí sezony 2023/24 se bojuje o 29 míst pro účast v soutěži SUPERLIGA 2024/25. 
V průběžném žebříčku naleznete nejen body evidované na sport.cz, které jsou směrodatné pro pořadí v našem žebříčku. Je zde celkem 298 koučů a jejich týmy z limitovaných skupin 1. liga (29 účast.), 2. liga (54 účast.), 3 liga (116 účast.) + hráči z Divize (99 účast.). 

zebricek-3v_200.jpg

Upozornění o aktualizaci a přidávání webových článků dáváme vědět na sociálních sítích "facebook nebo X twitter, kde je založena skupina Fantasy Liga bláznů. Pokud některou z těchto sítí používáte, stačí kliknout na některý z předchozích modrých odkazů a dát sledovat zmiňovanou skupinu, nic aktuálního z Ligy bláznů vám již neuteče. 


Vedoucí tandem Sparta i Slavia, zvládly utkání proti soupeřům z chvostu tabulky. Slovácko si poradilo doma s Baníkem, body ale ztratila remízou Plzeň v Hradci. Většinu sobotních zápasů poznamenalo husté sněžení, Zmrzlému sněhové radovánky ale nevadí, Sigma přivezla z Karviné tři body. Jak to vše ovlivnilo body ve fantasy, naleznete v následujících rádcích. 

Nečekaný „bodo-kvas“ v 16. kole se promítl napříč všemi soutěžemi LB. Těžko soudit, jestli to zapříčinil boj o 96 míst v Evropských pohárech, či něco jiného. Průměr na jednoho kouče z 299 hráčů Ligy bláznů činil toto kolo 55 FB. S fanfárami slaví návrat na první místo v žebříčku Jiří Kobližka. V naší komunitě je s náskokem 32 bodů první v pořadí a v celorepublikovém měřítku na sport.cz je z počtu 21752 hráčů fantasy na 4. místě. Na druhou pozici ze třetí se po tomto kole prodral Patrik Maňák, na třetí ze čtvrté se posunul Marcel Dužík.  

zlb-16-1.jpg


eplb3.jpg

Jak je zmiňováno v článku výše, bojuje se o 96 míst v Evropských pohárech ( INFO o soutěži >> ZDE ). Kdo asi bude hrát Champions League? Kdo bude hrát Evropskou ligu? Kdo se nyní pohybuje v účasti pro Konfereční ligu? Ukazuje a napovídá aktuální Žebříček Ligy bláznů a pořadí týmů v google tabulce >> zde

(pirates)