Jdi na obsah Jdi na menu

ŽEBŘÍČEK koučů LIGY BLÁZNŮ po 32. kole F:L

ŽEBŘÍČEK KOUČŮ Ligy bláznů s podrobnými body z každého kola. 
 
Do konce sezóny se bojuje v celoročním pořadí o 29 míst pro účast v Superlize 2024/25. Stejně jako na sport.cz hraje se soutěž Druhá šance i v Lize bláznů, kde evidujeme a počítáme samostatně body jen z jarní části.
 

kouc-kola_tit360.jpg


Celosezónní soutěž koučů má za sebou 32. kolo. V celostátní a celorepublikové TOP 10 na sport.cz/fantasy máme dva zástupce z Ligy bláznů (žebříček >> zde), nejen tito dva bojují o nejlepšího kouče sezóny. Bitva pokračuje ale kdo to bude je nadále zahaleno velkým otazníkem, do konce sezóny zbývají již jen tři kola.

- kandidát č.1: Jirka Drha (kouč týmu FC Zorzz z 1.Ligy bláznů), v celostátním měřítku 5. pozice v ČR. V 32. kole vybojoval 54 bodů.

- kandidát č.2: Petr Nerad  (kouč týmu Nerry94  z 1.Ligy bláznů) se nově probojoval na druhou pozici v LB a v posledních kolech ukazuje výbornou formu. V posledním kole vybojoval 59 bodů a stáhl na nejlepšího rozdíl jen na 12 bodů. V celostátním žebříčku mu momentálně mu patří 9. místo.

 č.3: Jirka Kobližka (kouč týmu ACSPraha17 z 1.Ligy bláznů). Na své konto si připsal v tomto kole "jen" 53 bodů a je v celostátní TOP 10, těsně za desítkou nejlepších.

 

zlb-32-1.jpg

- V našem žebříčku Ligy bláznů, který spravujeme a zveřejňujeme, naleznete níže v tabulce TOP 30 nejlepších, dle bodů ze sport.cz, které jsou směrodatné pro umístění. Zveřejněné jsou zde i detailní body z každého kola této sezóny. Je zde celkem 319 koučů (29 účastníků z 1. ligy, 54 účastníků z 2. ligy, 116 účastníků z 3 ligy, 99 účastníků z Divize a 21 účastníků z Okresního přeboru).  

Kompletní žebříček letošní sezóny s body všech 319 koučů naleznete v google tabulce >> ZDE


DRUHÁ ŠANCE která je velký motivační motor pro hráče, kteří na podzim získávali buď první zkušenosti. Je to také nová šance na reparát pro ty, kterým to na podzim moc nešlo.

-  Jarní lídr "Druhé šance" tlačí na pilu a lehce se vzdaluje ostatním. Na prvém místě je Michal Štěpnička (912 bodů). Na druhém místě je stále Petr Závěšický (835 b), naopak na třetí pozici se nově posunul Jiří Suzska s 832 body. Níže je TOP 30 nejlepších koučů, kompletní žebříček Druhé šance >> ZDE.

zlb-32-2.jpg


ŽEBŘÍČEK LIGY BLÁZNŮ kolo za kolem z letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> ZDE.

(pirates)