Jdi na obsah Jdi na menu

ŽEBŘÍČEK koučů LIGY BLÁZNŮ po 30. kole F:L

ŽEBŘÍČEK KOUČŮ Ligy bláznů s podrobnými body z každého kola. 
 
Do konce sezóny se bojuje v celoročním pořadí o 29 míst pro účast v Superlize 2024/25. Stejně jako na sport.cz hraje se soutěž Druhá šance i v Lize bláznů, kde počítáme samostatně body jen z jarní části.
 

kouc-kola_tit360.jpg


Je zde konec základní části, ale čeká nás ještě pět kol nadstavby. Naše trojice nejlepších si v 30. kole připsala shodný počet 57 bodů. Letošní boj o nejlepšího kouče Ligy bláznů a možnost o zařazení do Síně slávy ještě pokračuje. Rozhodnuto zdaleka není ...

- kandidát č.1: Jirka Drha (kouč z týmu FC Zorzz z 1.Ligy bláznů), v celostátním měřítku 5. pozice v ČR. V 30. kole nezářil, ale před dalším soupeřem z LB si udržel stejný náskok.

- kandidát č.2: Jirka Kobližka (kouč týmu ACSPraha17 z 1.Ligy bláznů), v celostátním měřítku 8. pozice v ČR. Nijak se nepřiblížil k nejlepšímu v LB, nijak se ale ani nevzdálil. 

- kandidát č.3: Vojta Hanzlík (kouč týmu Hellfire Club z Okresního přeboru) je třetím v pořadí našich nejlepších koučů v Lize Bláznů. Marně se snaží dostat do TOP 10 v ČR,  nyní mu patří 13. místo.

- V celostátní fantasy je v ČR evidováno k 3.5.2024 celkem 23 025 hráčů.

top10-fantasy30.jpg 


- V žebříčku Ligy bláznů, který LB spravuje a zveřejňuje, naleznete níže v tabulce TOP 30 celkové i odečítané body evidované na sport.cz, které jsou směrodatné pro umístění, zveřejněné jsou zde ale i detailní body z každého kola této sezóny. Je zde celkem 319 koučů (29 účastníků z 1. ligy, 54 účastníků z 2. ligy, 116 účastníků z 3 ligy, 99 účastníků z Divize a 21 účastníků z Okresního přeboru).  

zlb-30-1.jpg

Kompletní žebříček letošní sezóny s body všech 319 koučů naleznete v google tabulce >> ZDE


DRUHÁ ŠANCE která je velký motivační motor pro hráče, kteří na podzim získávali buď první zkušenosti. Je to také nová šance na reparát pro ty, kterým to na podzim moc nešlo.

-  Jarním lídrem "Druhé šance" je každopádně ​Michal Štěpnička s 724 body. Na druhé místo se posunul Tomáč Červencl (710 b) a odsunul Petra Závěšického (709 b) na třetí místo. Níže je TOP 30 nejlepších koučů, kompletní žebříček Druhé šance >> ZDE.

zlb-30-2.jpg


ŽEBŘÍČEK LIGY BLÁZNŮ kolo za kolem z letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> ZDE.

(pirates)