Jdi na obsah Jdi na menu

ŽEBŘÍČEK koučů LIGY BLÁZNŮ, po 5. kole F:L

ŽEBŘÍČEK KOUČŮ Ligy bláznů v němž se bojuje o 29 míst pro účast v soutěži SUPERLIGA 2024/25. V průběžném žebříčku naleznete nejen body evidované na sport.cz, které jsou směrodatné pro pořadí v našem žebříčku ale i body z duelů, odečtené body za nadstandardní nákupy a také počet bodů z vyhraných duelů. 
 
Je zde 298 koučů a jejich týmy z limitovaných skupin 1. liga (29 účast.), 2. liga (54 účast.), 3 liga (116 účast.) + hráči z Divize (99 účast.). 

 

Páté kolo jako by se nehrálo, neb pořadí dvou nejlepších zůstává beze změn. Akorát se změnil počet získaných bodů a hráčský průměr.

V čele žebříčku je kouč Jarda Šimek s třetiligovým týmem 11pistolí (průměr 58,4 FB/kolo). Druhý je divizní kouč Miroslav Vostatek s týmem La Plate (průměr 53,4 FB/kolo). Nahoru se konečně již derou i zástupci první ligy. Třetí je Petr Nerad s týmem Nerry94 (průměr 52,4 FB/kolo) a v závěsu je Marek Veselý s Aliens (průměr 52,2 FB/kolo). Ve zveřejněném výběru je tabulka TOP 30, kompletní žebříček Ligy bláznů naleznete >> ZDE

zlb-05-1--3-.jpg

PS: u týmů jsme doplnili jména koučů a jejich oblíbené kluby. Pokud najdete nějakou nesrovnalost, pište na email fantasyliga@volny.cz nebo napište do diskuze na facebooku, kde je skupina Fantasy Liga bláznů.

(pirates)

.