Jdi na obsah Jdi na menu

TOP 10 nejlepších koučů LIGY BLÁZNŮ z 11. kola F:L

Jednorázová soutěž Ligy bláznů, kde se může prosadit kdokoliv z 298 účastníků letošního ročníkuVýběr TOP 10 koučů kola opět nestačil s kapacitou míst. Ve výběru se objevuje jedenáct jmen koučů, díky shodě posledních dvou s 66 FB. Vítěz skončil těsně pod hranicí 100 bodů. 

- S„vytuněnou“ obranou poskládal nejlepší sestavu „sparťan“ Josef Sršeň s týmem Acs sparta. Díky vítězi je u TOP tabulky koučů obrázek a „fan-foto“ z Malšovického stadiónu v Hradci. 

- Pepa Sršeň je ve výběru poprvé, stejně jako Míra Křižánek, Denisa Paračkova, Patrik, Aneta Kaufnerová a Jirka Drha. Podruhé ve výběru jsou Jirka Suzska, Tomáš Bystrán, Michal Spodniak a Lukas Hejda. Je tu však i Marcel Dužík, který je ve výběru již potřetí. 

11k_top10_2023_24.jpgPepa Sršeň měl ve „vytuněné“ obraně dva olomoučáky, kteří mu přinesly 50 FB a výživných 12 FB mu přinesl z obrany též i jeden klokan. Dále mu v sestavě 15 FB přinesli tři sparťani, 6 FB dva plzeňáci a jedním bodem do mlýna přispěli i dva sešívaní. Může jen litovat, že nechal sedět na lávce gólmana Heču, těch 100 FB mohl pokořit. 

11.k_sestava_2023_24.jpg

(pirates)