Jdi na obsah Jdi na menu

SUPERLIGA po 30. kole F:L

SUPERLIGA, celoroční soutěž 30-ti nejlepších koučů a jejich týmů z loňského ročníku LIGY BLÁZNŮ.

do-clankusup.jpg

Základní část fantasy skončila, každý hrál s každým v průběhu soutěže dvakrát. Duely a rozlosování pro další část, mají podobný scénář jako F:L, nyní v pěti zápasech na sebe narazí šest nebližších v tabulce.   


FANTASY BODY KOLA: 

Parádní a nadstandardní počet bodů zaznamenal Kuba Hrádek. Mezi úspěšné se nyní zařadili Michal Kölbl, Lukáš Szauer a Daniel Petro.   

lb-s-30-h.jpg


DUELY a výsledky kola:

- Herní průměr Superligy činil 57 FB/tým. 

- Nejkvalitnějším zápasem kola se stal duel Slezi - KubajsACS, součet zainteresovaných měl hodnotu 154 FB.

- Nejméně fantasy bodů (součet 79) bylo zaznamenáno v duelu Rakitic s Michals93.

- Šťastné tři body do tabulky, za výkon nižší než byl průměr kola, si připsali týmy ZavesACS, Zdenda a Michals93.

Rozlosování dalšího kola, jakožto i výsledky všech předešlých najdete online ZDE.

lb-s-30-v.jpg


TABULKA a vývoj soutěže:

- Díky zaváhaní dosavadního lídra se probojoval do čela tabulky Nerry94. Pomohlo mu i zaváhání týmů FC Frýdek-Místek, Slezi, Radil mi Brückner, které měly stejně bodů jako Nerry94. Týmu Nerry94 se konečně podařilo protlačit po 19. kolech na prvé místo, naposledy se vyhříval na výsluní tabulky 7. září 2023. 

- Aliens, nedávný suverén, opět prohrál, tentokráte překvapivě s beznadějně posledním HCMotorCB. Bodová shoda vypadá nadějně, ovšem rozdíl ve skóre s nejlepším je propastný.

- Ve šlágru kola, kdy se bojovalo o přední příčky tabulky, doslova smetl rozdílem třídy KubajsACS tým Slezi. Tato výhra jej posunula z šesté pozice na třetí. 

- Často kritizovaný HCMotorCB se postaral o největší překvapení kola, toto nikdo nečekal. Připsal si tak po delší době nejen tři body, ale konečně i hodnocení v "dobrém" světle.

 lb-s-30-t.jpg

Nikdo ze soutěže SUPERLIGA nesestupuje, týmy si účast pro sezónu 2024/25 musí vybojovat dle umístění v Žebříčku koučů Ligy bláznů (aktuální žebříček a pořadí >> zde). 


ARCHIV letošní sezóny SUPERLIGY:

Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> ZDE.