Jdi na obsah Jdi na menu

SUPERLIGA po 16. kole F:L

SUPERLIGA, celoroční soutěž 30-ti nejlepších koučů a jejich týmů z loňského ročníku LIGY BLÁZNŮ.

superliga-titulka.jpg


V 16.kole trojice nejlepších z čela tabulky nezaváhala, váleli i ostatní. Velmi důležitý zápas o kontakt s popředím tabulky sehrál Sifo. Rozdrtil FMCITY a jako jediný měl na svém kontě  více jak 100 bodů. V zápase AC Ondri77 - atmen se zrodila remíza 50:50. Nejtěsnější výhru zaznamenal Radil mi Brückner v zápase s týmem Prochy 58:55. Pouze jediný zápas měl v součtu méně jak 100 bodů, nejméně bodů bylo v duelu Slezi - HCMotorCB, když se z výhry 52:46 radoval domácí tým.

lb-s-16-v.jpg


Výkonem kola se blýskl již zmiňovaný Sifo se 105 FB. Mezi nejlepšími se opět objevuje Nerry94 s 87 FB a za touto dvojicí s velkým odstupem byl na třetím místě Michals93 (69 FB). Za vokurku kola byl s 42 body tentokráte DANN331

lb-s-16-h.jpg


Tabulka na čele zůstává neměnná, FC Frýdek-Místek i Aliens připsali další tři body. Nejbližším pronásledovatelem je o tři body zpět Nerry94. Z následujících sedmi týmů prohrál jen FMCITY, který prohrál s čtvrtým Sifo. Předběžné prognózy vzaly za své, Tehelnepole022 zůstává na posledním místě ale DANN331 ani ZavesACS také nebodovali.

lb-s-16-t.jpg

Rozlosování dalšího kola, jakožto i výsledky všech předešlých najdete online ZDE.


ARCHIV letošní sezóny SUPERLIGY
Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol naleznete >> ZDE.
 
(pirates)