Jdi na obsah Jdi na menu

SUPERLIGA po 15.kole F:L

SUPERLIGA, celoroční soutěž 30-ti nejlepších koučů a jejich týmů z loňského ročníku LIGY BLÁZNŮ.

superliga-titulka.jpg


Také v 15.kole jsme viděli pouze jeden 100+ bodovej zápas. A opět v něm figuroval OCHD, ovšem na druhé straně barikády. Nerry96 totiž po třech porážkách opět zabral, výhra 60:43 šla tak na jeho stranu. Remízy jsme se tentokrát nedočkali, nejtěsnější výhru zaznamenal Tehelnepole022 v zápase s týmem StanleySK 38:36. Nejméně bodů jsme viděli v zápase  DeAngelo76-atmen, když se z výhry 42:22 radoval domácí tým.

lb-s-15v.jpg


K výkonu kola tentokrát stačilo 60 bodů. Na prvním místě je získal Nerry94. O 11 bodů méně stačilo na druhé místo týmu Marekbenda15, o bod a místo níže se umístil GeorgeBest. Vypadá to, že s churavým podzimem přichází forma i do nonstopů. Na toto kolo bude chtít určitě rychle zapomenout atmen, s 22 body vokurka kola.

lb-s-15h.jpg


Tabulka na čele zůstává neměnná, FC Frýdek-Místek i Aliens připsali další tři body. Nejbližším pronásledovatelem je o tři body zpět Nerry94. Na 27 bodech už máme 5 týmů, nejlepší z nich je díky fantasy bodům KubajsACS. Také v podpalubí se nám situace vyrovnává. O pořadí na dně rozhoduje jen počet fantasy bodů, máme tam totiž hned tři týmy se 13 body. Aktuální forma říká, že Tehelnepole022 by mohlo být na posledním místě naposledy, kromě DANN331 a ZavesACS je na dostřel s 15 body už i HCMotorCB. Hokej holt není fotbal. :-)

lb-s-15t.jpg

Rozlosování dalšího kola, jakožto i výsledky všech předešlých najdete online ZDE.


ARCHIV letošní sezóny SUPERLIGY
Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol naleznete >> ZDE.
 
(rakitic)