Jdi na obsah Jdi na menu

SUPERLIGA po 11.kole F:L

SUPERLIGA, celoroční soutěž 30-ti nejlepších koučů a jejich týmů z loňského ročníku LIGY BLÁZNŮ.

tit_superliga_200.jpg


 

Hned v šesti duelech 11.kola jsme byli svědky zápasů se 100 a více body. U několika dalších zápasů k tomu nebylo daleko. Takhle to má vypadat, borci! Zápas v němž padlo nejvíce bodů ovládl těsně Hirsch, když porazil 59:58 SKSBENE. Tento zápas měl také nejblíže k remíze, kterou jsme v tomto kole opět neviděli. Demolici kola předvedl FMCITY, který deklasoval DANN331 o 26 bodů. Nejméně bodů přinesl zápas Marekbenda15 - ZavesACS, který si na svou stranu překlopili domácí v poměru 35:29. 

lb-s-11v.jpg


I přes zaváhání Baníku ovládl kolo jejich fanoušek FC Frýdek-Místek s 67 body. Na druhém místě skončil s 65 body Maverick65, na bednu se opět prokousal Rakitic, ale s KubajsACS je jim na stupínku poněkud těsno. Oba získali 62 bodů. Na dně se podruhé v sezoně ocitl GeorgeBest. A opět tam není sám, tentokrát mu dělá společnost ZavesACS.

lb-s-11h.jpg


V celkové tabulce se opět utrhl Nerry94, který využil zaváhání Sleziho. Marekbenda se další skromnou výhrou posunul na třetí místo. Jen o bod níže je dalších pět týmů, zaváhání Prochyho a Radil mi Brückner totiž využili FC Frýdek-Místek, Sifo a Aliens. A pozor, v závětří už číhá Rakitic! I přes první výhru v sezoně je na posledním místě stále Tehelnepole022, ovšem DANN331 už je opět na dostřel. Teraz to prijde !!!

lb-s-11t.jpg

Rozlosování dalšího kola, jakožto i výsledky všech předešlých najdete online ZDE.


 
ARCHIV letošní sezóny SUPERLIGY
Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol naleznete >> ZDE.
 
(rakitic)