Jdi na obsah Jdi na menu

SUPERLIGA po 1. kole F:L

Výkladní skříň Ligy bláznů je SUPERLIGA, v které se potkávají týmy z různých výkonnostních soutěží Ligy bláznů. Pro účast však musí splnit důležitou podmínku. Hrají zde týmy jejichž koučové se v loňské sezóně umístili v první třicítce žebříčku Ligy bláznů. Dle výzvy pro přihlášení do letošního ročníku, vstoupilo do Superligy dvacet čtyři týmů, bohužel pět týmů na výzvu nezareagovalo. Nabídku a příležitost účastnit se Superligy využilo okamžitě jiných pět koučů pro své týmy.

Obsazení pátého ročníku SUPERLIGY je letos velmi pestré a naprosto vybočuje z předchozích ročníků. Z loňského ročníku Ligy bláznů si vybojovalo účast v Superlize jedenáct prvoligových týmů. K těmto ostříleným matadorům se připojuje třináct týmů z druhé ligy. Poprvé se v Superlize objevuje hned pět týmů z loňské třetí ligy (DeAngelo76, Marekbenda15, Slezi, 88DannyACS) a jeden dokonze až z Divize (Zdenda).


1.k_duely-superliga_2023_24.jpg


Soutěž se oproti loňskému ročníku rozjela s plným počtem týmů a v úvodu soutěže nikdo nezaspal na startu. Nebyla žádná remíza a tabulka se po prvním kole se rozdělila jen na vítěze a poražené. Celkem devět duelů v součtu přesáhlo hranici 100 fantasy bodů (dále jen FB). Nejkvalitnější zápas se odehrál v duelu Rakitic : Michals93, kde oba aktéři uhráli celkem 132 FB.  Naopak nejchudší na FB byl zápas Marekbenda15 : OCHD, jen 85 FB. Vyhrát se dalo i na 47 FB (FC Frýdek-Místek). Smolařem kola se stal s 60 FB tým Michals93.


1.k_tab_superliga_2023_24.jpg


- V čele tabulky je tým Rakitič se skóre 72 FB, který vydělal na dobře udělené kapitánské pásce Lukáši Haraslínovi, který přinesl 30 FB.

- Na druhém místě je s 70 FB tým Pirates ACS, který kapitána sice netrefil. Měl však v sestavě také Lukáše Haraslíma (15 FB), navíc se mu povedlo střídání s Lukášem Hůlkou (15 FB).

- Třetí místo náleží se skóre 67 FB týmu Nerri94, kterému trojice sparťanů Sörensen, Haraslín, Kuchta přinesla celkem 34 FB.KONEČNÉ TABULKY všech předchozích ročníků SUPERLIGY naleznete ve fotogalerii tohoto článku, nebo >> zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář