Jdi na obsah Jdi na menu

Divize Ligy bláznů po 15. kole

DIVIZE Ligy bláznů má 100 neměnných účastníků a bojuje celý podzim (do 19. kola) o 60 postupových míst do připravovaných čtyř jarních divizních skupin A, B, C, D. Zde se již budou hrát duely „každý s každým“ ve skupině, jako se hrají ve vyšších výkonnostních soutěžích.  Drtivá většina divizních hráčů jsou nováčci v LIZE BLÁZNŮ, proto žádáme hráče, kteří se pohybují do 60 místa, "napište název vašeho týmu" a zašlete jej na email: fantasyliga@volný.cz. Neuteče vám tak odkaz pro zařazení do určené divizní skupiny, bude vám zaslán na váš email.

tit_divize200.lb.jpg

Upozornění o aktualizaci a přidávání webových článků dáváme vědět na sociálních sítích "facebook nebo X twitter, kde je založena skupina Fantasy Liga bláznů. Pokud některou z těchto sítí používáte, stačí kliknout na některý z předchozích modrých odkazů a dát sledovat zmiňovanou skupinu, nic aktuálního z Ligy bláznů vám již neuteče. 


TOP 30 - 15. KOLO

lb-d-15h.jpg

Stalo se již pravidlem, že hráči z Divize jsou často v TOP 10 koučů kola. Nejinak tomu bylo i v tomto kole, nyní tam divize bude mít tři zástupce. Bude tam Josef Sršeň, Jan Opršal, Milan Dohňanský.


PRŮBÉŽNÉ POŘADÍ:

Čtrnácté kolo v Divizi opět nepřineslo změnu v čele žebříčku, nadále stovce divizních hráčů kraluje František Borovec s týmem Malenovice. Na druhé místo se vrátil Václav Doubic s týmem The Champions, třetí je Jan Korselt s týmem JKorz's 11.

lb-d-15h.jpg

Již jen čtyři kola zbývají do 19. kola po kterém nastane rozdělení 60-ti nejlepších do čtyř divizních skupin pro jarní část. Tato šedesátka nejlepších bude ve skupinách hrát již duely jako ve vyšších soutěžích Ligy bláznů, pro ostatní se nic nebude a budou hrát jako doposud. Kompletní divizní „google tabulka“ Ligy bláznů s pořadím a jednotlivými body v odehraných kolech všech 100 účastníků >> ZDE.

(pirates)