Jdi na obsah Jdi na menu

DIVIZE Ligy bláznů po 12. kole F:L

DIVIZE Ligy bláznů má 100 neměnných účastníků a bojuje celý podzim (do 19. kola) o 60 postupových míst do připravovaných čtyř jarních divizních skupin A, B, C, D. Zde se již budou hrát duely „každý s každým“ ve skupině, jako se hrají ve vyšších výkonnostních soutěžích.  Drtivá většina divizních hráčů jsou nováčci v LIZE BLÁZNŮ, proto žádáme hráče, kteří se pohybují do 60 místa, "napište název vašeho týmu" a zašlete jej na email: fantasyliga@volný.cz. Neuteče vám tak odkaz pro zařazení do určené divizní skupiny, bude vám zaslán na váš email.

tit_divize200.lb.jpg

Upozornění o přidávání webových článků, dáváme vědět na sociálních sítích "facebook nebo x-twitter, kde je založena skupina LIGA BLÁZNŮ. Pokud některou z nich používáte, dejte sledovat a nic vám neuteče. TOP 30 - 12. KOLO

12k-jedn.jpg

PRŮBÉŽNÉ POŘADÍ:

Dvanácté kolo v Divizi přineslo další změnu v žebříčku na čelní pozici. Poprvé se na vrchol probojoval František Borovec s týmem Malenovice. Na druhé místo kleslVáclav Doubic s týmem The Champions na třetí pozici se probojoval Martin Dobeš s AC Real Zlonín. 

12k-top30.jpg

Zatím je jedno, kdo je první, druhý nebo třetí, důležité bude, být do 60 místa po podzimní části (pro rozdělení pro jaro. Nyní je na 60. místě tým Gogoláci s 456 body. Kompletní divizní „google tabulka“ Ligy bláznů s pořadím a jednotlivými body v odehraných kolech všech 100 účastníků >> ZDE.

(pirates)