Jdi na obsah Jdi na menu

Divize a Okresní přebor Ligy bláznů po 31. kole

Nižší soutěže Ligy bláznů tj. DIVIZE a OKRESNÍ přebor mají více jak 100 účastníků. Díky velkému zájmu a hojné účasti byla v průběhu podzimu vypsána soutěž o 60 postupových míst. Ti nejlepší na jaře již hrají duely týmů a soutěží v divizních skupinách A, B, C, D. V každé skupině se bojuje minimálně o 3 postupová místa do 3. ligy, ostatní týmy zůstanou ve svých skupinách. Skupiny se budou pro sezónu 2024/25 rozšiřovat na 30. účastníků.

1modrae2.jpg


DIVIZE A

- Herní průměr skupiny byl 60 FB/tým.

- Níže jsou výsledky duelů tohoto kola a aktuální tabulka.

divizea_31k_tab_due.jpg

 Rozlosování duelů pokračuje dále dle jarního stanoveného systému, každý s každým na jaře. Los pro příští kolo naleznete >> ZDE, případně zarolujte v google tabulce níže.


DIVIZE B

- Herní průměr skupiny byl 62 FB/tým.

- Níže jsou výsledky duelů tohoto kola a aktuální tabulka. 

divizeb_31k_tab_due.jpg

Rozlosování duelů pokračuje dále dle jarního stanoveného systému, každý s každým na jaře. Los pro příští kolo naleznete >> ZDE,  případně zarolujte v google tabulce níže.


DIVIZE C

- Herní průměr skupiny byl 63 FB/tým.

- Níže jsou výsledky duelů tohoto kola a aktuální tabulka. 

divizec_31k_tab_due.jpg

Rozlosování duelů pokračuje dále dle jarního stanoveného systému, každý s každým na jaře. Los pro příští kolo naleznete >> ZDE, případně zarolujte v google tabulce níže.


DIVIZE D

- Herní průměr skupiny byl 61 FB/tým. 

- Níže jsou výsledky duelů tohoto kola a aktuální tabulka. 

divized_31k_tab_due.jpg

Rozlosování duelů pokračuje dále dle jarního stanoveného systému, každý s každým na jaře. Los pro příští kolo naleznete >> ZDE, případně zarolujte v google tabulce níže.


DIVIZNÍ ŽEBŘÍČEK koučů a co bude dál.

Níže je celoroční divizní žebříček a TOP 10 nejlepších koučů po 31. kole, jejichž týmy v drtivé většině již hrají duely v divizních soutěžích. V divizních skupinách již hraje 60 týmů, ostatní kteří jsou v žebříčku za 55. místem, budeme do divizních soutěží také doplňovat. Napište nám a zašlete váš email s názvem vašeho týmu na fantasyliga@volny.cz, aby jsme s vámi počítaly pro sezonu 2024/2025. Kompletní aktuální žebříček všech 100 hráčů Divize z letošní sezóny na sport.cz >> ZDE

top10_31klb.jpg


TOP 30 koučů DIVIZE v 31. kole

lb-d-31-h.jpg


Žebříček a pořadí týmů Okresního přeboru po 31. kole

lbop-31-t.jpg

NOVÍ ZÁJEMCI o účast v Lize bláznů se mohou neustále hlásit do nejnižší výkonnostní soutěže, stačí kliknout a vstoupit do soutěže >> OKRESNÍ PŘEBOR Ligy bláznůDo konce soutěže zbývá již jen pár kol, přesto pokud hrajete fantasy a přidáte se do této skupiny, naskočí vám i všechny vaše dosavadní uhrané body v této sezoně na sport.cz.

Víceméně to samé, co platí pro hráče z Divize, platí i pro hráče z Okresního přeboru. Napište nám a zašlete váš email s názvem vašeho týmu na fantasyliga@volny.cz, aby jsme s vámi počítaly pro sezonu 2024/2025.  

Děkujeme za spolupráci, zdraví Pirates.