Jdi na obsah Jdi na menu

Divize a Okresní přebor Ligy bláznů po 22. kole

Nižší soutěže Ligy bláznů tj. DIVIZE a OKRESNÍ přebor mají více jak 100 účastníků. Díky velkému zájmu a hojné účasti byla v průběhu podzimu vypsána soutěž o 60 postupových míst. Ti nejlepší na jaře již hrají duely týmů a soutěží v divizních skupinách A, B, C, D. V každé skupině se bojuje o 3 postupová místa do 3. ligy. 

tit_divize.lb.jpg

Níže naleznete, duely, tabulky a týmy kola. Podrobný report a vývoj soutěží bude zveřejněn v 26. kole.


DIVIZE A

Níže jsou výsledky duelů tohoto kola a aktuální tabulka. Rozlosování duelů pro příští kolo naleznete >> ZDE. Herní průměr skupiny byl 66 FB/tým.

Ve skupině Divize A – Liga bláznů na sport.cz je fakticky přihlášeno pouze jen 5 týmů z 16, je tam Patrik, Torpédo Bahana, 21.Segy, FC Freiberg a Pirates. Ostatní týmy a jejich koučové ze zveřejněné tabulky by měli vstoupit do skupiny přes tento odkaz >> ZDE

divizea_22k_tab_due.jpg


DIVIZE B

Níže jsou výsledky duelů tohoto kola a aktuální tabulka. Rozlosování duelů pro příští kolo naleznete >> ZDE. Herní průměr skupiny byl 62 FB/tým.

Ve skupině Divize B – Liga bláznů na sport.cz je přihlášeno fakticky 7 týmů z 16, je tam SKS sever, AC Real Zlonín, Lamsova jedenáctka, AFK Nehvizdy, Acs sparta, Dycky Most a Pirates. Ostatní týmy a jejich koučové ze zveřejněné tabulky by měli vstoupit do skupiny přes tento odkaz >> ZDE

divizeb_22k_tab_due.jpg


DIVIZE C

Níže jsou výsledky duelů tohoto kola a aktuální tabulka. Rozlosování duelů pro příští kolo naleznete >> ZDE. Herní průměr skupiny byl 77 FB/tým.

Ve skupině Divize C – Liga bláznů na sport.cz  je přihlášeno fakticky pouze 6 týmů z 16, je tam FC Jablunkov, Spartans, PRASKLE POTRUBÍ, Rozmetadlo Bohnice a Pirates. Ostatní týmy a jejich koučové ze zveřejněné tabulky by měli vstoupit do skupiny přes tento odkaz >> ZDE

divizec_22k_tab_due.jpg


DIVIZE D

Níže jsou výsledky duelů tohoto kola a aktuální tabulka. Rozlosování duelů pro příští kolo naleznete >> ZDE. Herní průměr skupiny byl 67 FB/tým.

Ve skupině Divize D – Liga bláznů na sport.cz je přihlášeno fakticky 6 týmů z 16, je tam OG team, HROSICI, FK Trpišovice, PaPl, AFC Pilsen a Pirates. Ostatní týmy a jejich koučové ze zveřejněné tabulky by měli vstoupit do skupiny přes tento odkaz >> ZDE

divized_22k_tab_due.jpg


TOP 30 koučů DIVIZE v 22. kole

lb-d-22-h.jpg

Kompletní žebříček všech 100 hráčů Divize z letošní sezóny na sport.cz >> ZDE


Žebříček a pořadí týmů Okresního přeboru po 22. kole

lbop-22-t.jpg

NOVÍ ZÁJEMCI o účast v Lize bláznů se mohou neustále hlásit do nejnižší výkonnostní soutěže >> OKRESNÍ PŘEBOR Ligy bláznůJestli již fantasy hrajete a přidáte se do této skupiny, naskočí vám i všechny vaše dosavadní uhrané body v této sezoně na sport.cz. Tuto soutěž vyjma žebříčku zatím nijak speciálně nehodnotíme, účastníky sledujeme. Jsou to potencionální adepti pro doplnění divizních soutěží pro sezónu 2024/25.


ARCHIV letošní sezóny DIVIZE a Okresního přeboru
Všechny jednotlivé informace z těchto soutěží letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> zde.

(pirates)