Jdi na obsah Jdi na menu

Divize a Okresní přebor Ligy bláznů po 20. kole

Tak je to tady, již i v Divizi se hrají duely ve skupinách. 
Nižší soutěže Ligy bláznů tj. DIVIZE a OKRESNÍ přebor mají více jak 100 účastníků. Díky velkému zájmu a hojné účasti byla v průběhu podzimu vypsána soutěž o 60 postupových míst. Ti nejlepší již na jaře hrají duely týmů a soutěží ve skupinách. V každé skupině se bojuje o 3 postupová místa do 3. ligy a opět připomínáme Divokou kartu s možným postupem až do 2. ligy dle celkového umístění v Žebříčku koučů LB.

tit_divize.lb.jpg

Nutno podotknout že Divize a její skupiny fungují na 100% jen díky Mírovi Štechovi, našemu ajťákovi a „bodovému správci Ligy bláznů“. Přestože jsme žádaly několikrát v průběhu zimní pauzy zainteresované kouče o přihlášení do určených divizních skupin, tak se na to většina koučů vybodla …

Snad se zainteresovaní polepší a do skupin vstoupí co nejdříve, u každé skupiny je znovu veškeré info jak vstoupit. Pokud tak zainteresovaní učiní, zajistí si svá místa 100% i pro sezónu 2024/25.  Předem děkujeme za spolupráci.


DIVIZE A

Ve skupině Divize A – Liga bláznů na sport.cz je přihlášeno pouze 5 týmů z 16, je tam Patrik, Torpédo Bahana, 21.Segy, FC Freiberg a Pirates. Ostatní týmy a jejich koučové ze zveřejněné tabulky by měli vstoupit do skupiny přes tento odkaz >> zde. Níže jsou výsledky duelů z 20. kola a tabulka, rozlosování duelů pro příští kolo naleznete >> zde. Herní průměr skupiny byl 59 FB/tým.

divizea_20k_tab_due.jpg


DIVIZE B

Ve skupině Divize B – Liga bláznů na sport.cz je přihlášeno pouze 7 týmů z 16, je tam SKS sever, AC Real Zlonín, Lamsova jedenáctka, AFK Nehvizdy, Acs sparta, Dycky Most a Pirates. Ostatní týmy a jejich koučové ze zveřejněné tabulky by měli vstoupit do skupiny přes tento odkaz >> zde. Níže jsou výsledky duelů z 20. kola a tabulka, rozlosování duelů pro příští kolo naleznete >> zde. Herní průměr skupiny byl 58 FB/tým.

divizeb_20k_tab_due.jpg


DIVIZE C

Ve skupině Divize C – Liga bláznů na sport.cz  je přihlášeno pouze 5 týmů z 16, je tam FC Jablunkov, Spartans, PRASKLE POTRUBÍ, Rozmetadlo Bohnice a Pirates. Ostatní týmy a jejich koučové ze zveřejněné tabulky by měli vstoupit do skupiny přes tento odkaz >> zde. Níže jsou výsledky duelů z 20. kola a tabulka. Rozlosování duelů pro příští kolo naleznete >> zde. Herní průměr skupiny byl 62 FB/tým.

divizec_20k_tab_due.jpg


DIVIZE D

Ve skupině Divize D – Liga bláznů na sport.cz je přihlášeno pouze 5 týmů z 16, je tam OG team, FK Trpišovice, PaPl, AFC Pilsen a Pirates. Ostatní týmy a jejich koučové ze zveřejněné tabulky by měli vstoupit do skupiny přes tento odkaz >> zde. Níže jsou výsledky duelů z 20. kola a tabulka. Rozlosování duelů pro příští kolo naleznete >> zde. Herní průměr skupiny byl 55 FB/tým.

divized_20k_tab_due.jpg


TOP 30 koučů DIVIZE v 20. kole

lb-d-20-t.jpg

Kompletní žebříček všech 100 hráčů Divize z letošní sezóny na sport.cz >> zde


Žebříček a pořadí týmů Okresního přeboru po 20. kole

lbop-20-t.jpg


ARCHIV letošní sezóny DIVIZE a Okresního přeboru
Všechny jednotlivé informace z těchto soutěží letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> zde.

(pirates)