Jdi na obsah Jdi na menu

Divize a Okresní přebor Ligy bláznů po 18. kole

Upozornění o aktualizaci a přidávání webových článků informujeme na sociálních sítích "facebook nebo X (twitter), kde je založena skupina Fantasy Liga bláznů. Pokud některou z těchto sítí používáte, dejte sledovat skupinu. Nic aktuálního z Ligy bláznů vám již neuteče. 

tit_divize200.lb.jpg

DIVIZE Ligy bláznů má 100 neměnných účastníků a bojuje celý podzim (do 19. kola) o více jak 50 postupových míst do připravovaných čtyř jarních divizních skupin A, B, C, D (mělo by jich být minimálně 56). Zde se již budou hrát duely „každý s každým“ ve skupině, jako se hrají ve vyšších výkonnostních soutěžích.  Drtivá většina divizních hráčů jsou nováčci v LIZE BLÁZNŮ, proto žádáme hráče, kteří se pohybují do 60 místa, "napište název vašeho týmu" a zašlete jej na email: fantasyliga@volný.cz. Neuteče vám tak odkaz pro zařazení do určené divizní skupiny, bude vám zaslán na váš email.


TOP 30 - 18. KOLA

lb-d-18-h.jpg


PRŮBÉŽNÉ POŘADÍ:

18. kolo v Divizi přineslo změnu na čele průběžného pořadí. Nově vede Vojtěch Kubánek (SKS sever), na druhém místě  je též nově, Václav Doubic (The Champions). Ondřej Gotthans (OG team) se nechal odsunout z první pozice na třetí. Každopádně první "pětka" hodně hustý body. Bude velmi zajímavé sledovat, jak si nejlepší týmy z divize povedou na jaře v Evropských pohárech Ligy bláznů

lb-d-18-t.jpg

Již jen jedno kolo zbývá do zimní pauzy (vlastně nezbývá, v době zveřejnění tohoto reportu, je již odehrané). Pro jaro se bude rozdělovat min. 56-ti nejlepších týmů do čtyř divizních skupin. V jarní části  se budou ve skupinách hrát již duely, jako ve vyšších soutěžích Ligy bláznů. Pro ostatní týmy za 56 místem se nic měnit nebude, budou hrát jako doposud o body v žebříčku, které budou směroplatné pro obsazení soutěží LB 2024/25. 


OKRESNÍ PŘEBOR

Okresní přebor není a nebude nijak uzavřený pro nové zájemce. V tabulce jsou opět nové týmy a vylétla tu další nová kometa, no spíše "superstar". Stejně jako v Divizi, také v Okresním přeboru zbývá již jen jedno kolo do konce podzimu a velká zimní pauza.

lb-op-18-t.jpg 


Kompletní žebříček a „google tabulka“ nižších Ligy bláznů s pořadím a jednotlivými body v odehraných kolech všech 115 účastníků >> ZDE.

PS: pokud se někdo z čtenářů chce nově připojit a přidat do soutěžní komunity Ligy bláznů, nikdy není pozdě. Jestli již fantasy hrajete a přidáte se do naší skupiny, naskočí vám i všechny vaše dosavadní uhrané podzimní body. Návod pro přihlášení najdete >> zde.  

(pirates)