Jdi na obsah Jdi na menu

Bojujte za svůj klub! F:L - 31. kolo

BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L aneb "Liga fanoušků" jednotlivých prvoligových klubů. Duely fanoušků se hrají dle rozpisu zápasů F:L. 

tit_bojuj-za-svuj-klub.jpg


První kolo nadstavbové části nám přineslo pestré duely napříč tabulkou. Třicáté první kolo jsem vytvořil znovu jen z hráčů TOP60 každého klubu + samozřejmě i z Vás Bláznů, kteří se do TOP60 nevešli.

Fanouškovské výkony ve Fantasy byly v tomto kole mimo dvou duelů prostřední skupiny jednoznačné a opět jsme se obešli bez remíz. Tentokrát si domácí týmy většinou drželi svou výhodu prostředí a jen 2x uspěli hosté. Mezi relativně překvapivé výsledky, patřily okopírované výhry domácích celků v prostřední skupině. Jak Hradec, tak Tepláky podávali v sezóně horší výkony než Libe a Hanáci, ale fanoušci  ve Fantasy věřili a dopadli stejně dobře jako hráči.   Vedoucí duo týmů zvítězilo s přehledem a už se těším na 3 derby!!!

Shoda výkonů na hřišti a Fantasy koučů v hledišti byla tentokrát  překvapivě vyrovnaná a to 6 / 2.  Sestavu TEAMU SNŮ zase  opanovali Sparťané. Počet zastoupených klubů byl tentokrát jen 8.

 

Zde je výsledek. Liga fanoušků jednotlivých prvoligových klubů v soutěži  "BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L!".


bzsk-31-v.jpg

bzsk-31-t.jpg

Jednotlivě všechna dosavadní odehraná kola s reporty soutěže "Bojujte za svůj klub!" najdete >> zde, nebo v google tabulkách >> zde.


bzsk-31-1.jpgbzsk-31-2.jpg

bzsk-31-3.jpgbzsk-31-4.jpg

 


Mimo tradičních výsledkových TOP 20 výběrů nejlepších koučů z každého klubu nebo nově výběr z TOP60 a všech statečných co s námi Ligu bláznů hrají, když nedostaneme data z celé soutěže, tak jak ve skutečnosti mezi sebou týmy F:L hrají, jsme opět připravili další zajímavost TOP 20 - TEAM SNŮ, 31. kola. Jste v nějakém z výběrů? Můžete se přesvědčit a pokud ne, máte motivaci napříště pomoci svému klubu.

bzsk-31-5.jpg


 

ARCHIV letošní sezóny Bojujte za svůj klub! F:L
Všechny jednotlivé informace z těchto soutěží letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> zde.

zpracoval a připravil (OCHD)