Jdi na obsah Jdi na menu

Bojujte za svůj klub! F:L - 30. kolo

BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L aneb "Liga fanoušků" jednotlivých prvoligových klubů. Duely fanoušků se hrají dle rozpisu zápasů F:L. 

tit_bojuj-za-svuj-klub.jpg


Poslední kolo základní části nám přineslo zajímavé duely napříč tabulkou. Třicáté kolo jsem vytvořil znovu jen z hráčů TOP60 každého klubu + samozřejmě i z Vás Bláznů, kteří se do TOP60 nevešli.

Fanouškovské výkony ve Fantasy byly v tomto kole mimo dvou duelů jednoznačné a opět jsme se obešli bez remíz. Poměr mezi domácími a hostujícími týmy byl tentokrát vyrovnaný. Mezi relativně překvapivé výsledky, patřila jednoznačná výhra Ševců nad Karvinou. Těsně skončily duely Ogarů ze Slovácka nad Jihočechy a ani těsná výhra Jablek nad Bolkou se moc nečekala. Alespoň malá náplast, když to nevyšlo na hřišti. Vedoucí kvintet týmů zvítězil s přehledem.

Shoda výkonů na hřišti a Fantasy koučů v hledišti byla tentokrát nevyrovnaná.  Sestavu TEAMU SNŮ poprvé  opanovali Ševci ze Zlína. Počet zastoupených klubů byl tentokrát 10.

 

Zde je výsledek. Liga fanoušků jednotlivých prvoligových klubů v soutěži  "BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L!".


bzsk-30-v.jpg

bzsk-30-t.jpg

Jednotlivě všechna dosavadní odehraná kola s reporty soutěže "Bojujte za svůj klub!" najdete >> zde, nebo v google tabulkách >> zde.


bzsk-30-1.jpgbzsk-30-2.jpg

bzsk-30-3.jpgbzsk-30-4.jpg

 


Mimo tradičních výsledkových TOP 20 výběrů nejlepších koučů z každého klubu nebo nově výběr z TOP60 a všech statečných co s námi Ligu bláznů hrají, když nedostaneme data z celé soutěže, tak jak ve skutečnosti mezi sebou týmy F:L hrají, jsme opět připravili další zajímavost TOP 20 - TEAM SNŮ, 30. kola. Jste v nějakém z výběrů? Můžete se přesvědčit a pokud ne, máte motivaci napříště pomoci svému klubu.

bzsk-30-5.jpg


 

ARCHIV letošní sezóny Bojujte za svůj klub! F:L
Všechny jednotlivé informace z těchto soutěží letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> zde.

zpracoval a připravil (OCHD)