Jdi na obsah Jdi na menu

Bojujte za svůj klub! F:L - 29. kolo

BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L aneb "Liga fanoušků" jednotlivých prvoligových klubů. Duely fanoušků se hrají dle rozpisu zápasů F:L. 

tit_bojuj-za-svuj-klub.jpg


Máme za sebou předposlední kolo základní části, které přineslo tři duely mezi vedoucími celky s výsledky, které opět ze 75% nekorespondovali s výkony na hřišti. Dvacáté deváté kolo jsem vytvořil znovu jen z hráčů TOP60 každého klubu + samozřejmě i z Vás Bláznů, kteří se do TOP60 nevešli.

Fanouškovské výkony ve Fantasy nebyly v tomto kole vždy velmi těsné a opět jsme se obešli bez remíz. Poměr mezi domácími a hostujícími týmy byly tentokrát vyrovnaný. Mezi relativně překvapivé výsledky, patřila výhra Votroků v Liberci a ani výhra Ševců nad Jabkama se moc nečekala. Alespoň malá náplast, když to nevyšlo na hřišti. Vedoucí duo týmů zvítězilo někdy po boji, jindy s přehledem.

Shoda výkonů na hřišti a Fantasy koučů v hledišti byla tentokrát nevyrovnaná, když se pouze 2x se týmy shodly. Sestavu TEAMU SNŮ po 5 kolech opět opanovala Sparta. Počet zastoupených klubů byl nyní 9.

 

Zde je výsledek. Liga fanoušků jednotlivých prvoligových klubů v soutěži  "BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L!".


bzsk-29-v.jpg

bzsk-29-t.jpg

Jednotlivě všechna dosavadní odehraná kola s reporty soutěže "Bojujte za svůj klub!" najdete >> zde, nebo v google tabulkách >> zde.


bzsk-29-1.jpgbzsk-29-2.jpg

bzsk-29-3.jpgbzsk-29-4.jpg

 


Mimo tradičních výsledkových TOP 20 výběrů nejlepších koučů z každého klubu nebo nově výběr z TOP60 a všech statečných co s námi Ligu bláznů hrají, když nedostaneme data z celé soutěže, tak jak ve skutečnosti mezi sebou týmy F:L hrají, jsme opět připravili další zajímavost TOP 20 - TEAM SNŮ, 29. kola. Jste v nějakém z výběrů? Můžete se přesvědčit a pokud ne, máte motivaci napříště pomoci svému klubu..

bzsk-29-5.jpg


 

ARCHIV letošní sezóny Bojujte za svůj klub! F:L
Všechny jednotlivé informace z těchto soutěží letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> zde.

zpracoval a připravil (OCHD)