Jdi na obsah Jdi na menu

Bojujte za svůj klub! F:L - 28. kolo


BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L aneb "Liga fanoušků" jednotlivých prvoligových klubů. Duely fanoušků se hrají dle rozpisu zápasů F:L. 

tit_bojuj-za-svuj-klub.jpg


Máme za sebou zajímavé kolo,  které přineslo dva duely mezi vedoucími celky s výsledky, které ze 75% nekorespondovali s výkony na hřišti. Dvacáté osmé kolo jsem vytvořil znovu jen z hráčů TOP60 každého klubu + samozřejmě i z Vás Bláznů, kteří se do TOP60 nevešli.

Fanouškovské výkony ve Fantasy nebyly v tomto kole vždy velmi těsné a opět jsme se obešli bez remíz. Hostující týmy byly tentokrát úspěšnější, když 5x neplatila výhoda domácího prostředí. Mezi relativně překvapivé výsledky, patřila výhra Perníkářů nad Ševci a ani výhra fans Bolky nad Teplákama se moc nečekala. Alespoň malá náplast, když to nevyšlo na hřišti. Vedoucí trio týmů zvítězilo někdy po boji, jindy s přehledem.

Shoda výkonů na hřišti a Fantasy koučů v hledišti byla tentokrát nevyrovnaná, když se pouze 2x se týmy shodly. Sestavu TEAMU SNŮ poprvé v soutěži opanovali Chachaři z Baníčku. Počet zastoupených klubů byl nyní 11.

 

Zde je výsledek. Liga fanoušků jednotlivých prvoligových klubů v soutěži  "BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L!".


bzsk-28-v.jpg

bzsk-28-t.jpg

Jednotlivě všechna dosavadní odehraná kola s reporty soutěže "Bojujte za svůj klub!" najdete >> zde, nebo v google tabulkách >> zde.


bzsk-28-s1.jpgbzsk-28-s2.jpg

bzsk-28-s3.jpgbzsk-28-s4.jpg

 


Mimo tradičních výsledkových TOP 20 výběrů nejlepších koučů z každého klubu nebo nově výběr z TOP60 a všech statečných co s námi Ligu bláznů hrají, když nedostaneme data z celé soutěže, tak jak ve skutečnosti mezi sebou týmy F:L hrají, jsme opět připravili další zajímavost TOP 20 - TEAM SNŮ, 28. kola. Jste v nějakém z výběrů? Můžete se přesvědčit a pokud ne, máte motivaci napříště pomoci svému klubu..

bzsk-28-s5.jpg

 

ARCHIV letošní sezóny Bojujte za svůj klub! F:L
Všechny jednotlivé informace z těchto soutěží letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> zde.

zpracoval a připravil (OCHD)