Jdi na obsah Jdi na menu

Bojujte za svůj klub! F:L - 27. kolo


BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L aneb "Liga fanoušků" jednotlivých prvoligových klubů. Duely fanoušků se hrají dle rozpisu zápasů F:L. 

tit_bojuj-za-svuj-klub.jpg


Máme za sebou pestré kolo,  které přineslo očekávané výsledky, s velmi vyrovnanými výkony v duelech. Dvacáté sedmé kolo jsem vytvořil znovu jen z hráčů TOP60 každého klubu + samozřejmě i z Vás Bláznů, kteří se do TOP60 nevešli.

Fanouškovské výkony ve Fantasy byly v tomto kole někdy velmi těsné a opět jsme se obešli bez remíz. Hostující týmy byly tentokrát úspěšnější, když 5x neplatil můj dům , můj hrad. Jediným trochu překvapivým výsledkem, byla výhra Votroků nad Teplákama, když se i ve fantasy projevila aktuální neúspěšná série Tepláků. Vedoucí kvartet týmů zvítězil s přehledem.

Shoda výkonů na hřišti a Fantasy koučů v hledišti byla vyrovnaná, když 4x se týmy shodly. Sestavu TEAMU SNŮ již potřetí v soutěži opanovali Ogaři ze Slovácka. Počet zastoupených klubů opět vyrovnal rekord 13.

 

Zde je výsledek. Liga fanoušků jednotlivých prvoligových klubů v soutěži  "BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L!".


bzsk-27-v.jpg

bzsk-27-t.jpg

Jednotlivě všechna dosavadní odehraná kola s reporty soutěže "Bojujte za svůj klub!" najdete >> zde, nebo v google tabulkách >> zde.


bzsk-27-1.jpgbzsk-27-2.jpg

bzsk-27-3.jpgbzsk-27-4.jpg

 


Mimo tradičních výsledkových TOP 20 výběrů nejlepších koučů z každého klubu nebo nově výběr z TOP60 a všech statečných co s námi Ligu bláznů hrají, když nedostaneme data z celé soutěže, tak jak ve skutečnosti mezi sebou týmy F:L hrají, jsme opět připravili další zajímavost TOP 20 - TEAM SNŮ, 27. kola. Jste v nějakém z výběrů? Můžete se přesvědčit a pokud ne, máte motivaci napříště pomoci svému klubu..

bzsk-27-5.jpg


 

ARCHIV letošní sezóny Bojujte za svůj klub! F:L
Všechny jednotlivé informace z těchto soutěží letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> zde.

zpracoval a připravil (OCHD)