Jdi na obsah Jdi na menu

Bojujte za svůj klub! F:L - 26. kolo

BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L aneb "Liga fanoušků" jednotlivých prvoligových klubů. Duely fanoušků se hrají dle rozpisu zápasů F:L. 

tit_bojuj-za-svuj-klub.jpg


Máme za sebou opět napínavé kolo,  které přineslo očekávané výsledky, s velmi těsnými rozdíly v duelech. Dvacáté šesté kolo jsem vytvořil znovu jen z hráčů TOP60 každého klubu + samozřejmě i z Vás Bláznů, kteří se do TOP60 nevešli.

Fanouškovské výkony ve Fantasy byly v tomto kole někdy velmi vyrovnané a opět jsme se obešli bez remíz. Domácí týmy byly tentokrát úspěšnější. Jediným trochu překvapivým výsledkem, byla výhra Perníkářů nad Hanáky, když se i ve fantasy projevila současná bída celého Olomouckého klubu. Vedoucí kvintet týmů zvítězil s přehledem.

Shoda výkonů na hřišti a Fantasy koučů v hledišti byla velmi podobná, když 7x se týmy shodly, jen Viktoriáni byli horší než jejich fans, kteří nezklamali. . Sestavu TEAMU SNŮ poprvé v soutěži opanovali Votroci. Počet zastoupených klubů byl tentokrát vyrovnal rekord 13.

 

Zde je výsledek. Liga fanoušků jednotlivých prvoligových klubů v soutěži  "BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L!".


bzsk-26-v.jpg

bzsk-26-t.jpg

Jednotlivě všechna dosavadní odehraná kola s reporty soutěže "Bojujte za svůj klub!" najdete >> zde, nebo v google tabulkách >> zde.


bzsk-26-1.jpgbzsk-26-2.jpg
bzsk-26-3.jpgbzsk-26-4.jpg

Mimo tradičních výsledkových TOP 20 výběrů nejlepších koučů z každého klubu nebo nově výběr z TOP60 a všech statečných co s námi Ligu bláznů hrají, když nedostaneme data z celé soutěže, tak jak ve skutečnosti mezi sebou týmy F:L hrají, jsme opět připravili další zajímavost TOP 20 - TEAM SNŮ, 26. kola. Jste v nějakém z výběrů? Můžete se přesvědčit a pokud ne, máte motivaci napříště pomoci svému klubu..

bzsk-26-5.jpg


ARCHIV letošní sezóny Bojujte za svůj klub! F:L
Všechny jednotlivé informace z těchto soutěží letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> zde.

zpracoval a připravil (OCHD)