Jdi na obsah Jdi na menu

Bojujte za svůj klub! F:L - 25. kolo

BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L aneb "Liga fanoušků" jednotlivých prvoligových klubů. Duely fanoušků se hrají dle rozpisu zápasů F:L. 

tit_bojuj-za-svuj-klub.jpg


Máme za sebou zajímavé kolo,  které vesměs přineslo očekávané výsledky, jen rozdíl v duelech byl překvapivě těsný. Dvacáté páté kolo jsem vytvořil znovu jen z hráčů TOP60 každého klubu + samozřejmě i z Vás Bláznů, kteří se do TOP60 nevešli.

Fanouškovské výkony ve Fantasy byly v tomto kole opět velmi vyrovnané a po čase jsme se obešli bez remíz, byť všechny duely mimo Sparty skončili max 4 bodovým rozdílem. Ob kolo se opakovalo fiasko domácích, ti tentokrát nedokázali 6x vyhrát. Jediným trochu překvapivým výsledkem, byla výhra Jihočechů u Stachanovců v Karviné. Vedoucích 7 týmů zvítězilo s přehledem.

Shoda výkonů na hřišti a Fantasy koučů v hledišti byla  4 / 4. Sestavu TEAMU SNŮ podruhé v soutěži opanovali Ogaři ze Slovácka. Počet zastoupených klubů byl tentokrát 10.

 

Zde je výsledek. Liga fanoušků jednotlivých prvoligových klubů v soutěži  "BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L!".


bzsk-25-v.jpg

bzsk-25-t.jpg

Jednotlivě všechna dosavadní odehraná kola s reporty soutěže "Bojujte za svůj klub!" najdete >> zde, nebo v google tabulkách >> zde.


bzsk-25-s1.jpgbzsk-25-s2.jpg

bzsk-25-s3.jpgbzsk-25-s4.jpg


Mimo tradičních výsledkových TOP 20 výběrů nejlepších koučů z každého klubu nebo nově výběr z TOP60 a všech statečných co s námi Ligu bláznů hrají, když nedostaneme data z celé soutěže, tak jak ve skutečnosti mezi sebou týmy F:L hrají, jsme opět připravili další zajímavost TOP 20 - TEAM SNŮ, 25. kola. Jste v nějakém z výběrů? Můžete se přesvědčit a pokud ne, máte motivaci napříště pomoci svému klubu..

bzsk-25-s5.jpg


ARCHIV letošní sezóny Bojujte za svůj klub! F:L
Všechny jednotlivé informace z těchto soutěží letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> zde.

zpracoval a připravil (OCHD)