Jdi na obsah Jdi na menu

Bojujte za svůj klub! F:L - 24. kolo

BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L aneb "Liga fanoušků" jednotlivých prvoligových klubů. Duely fanoušků se hrají dle rozpisu zápasů F:L. 

tit_bojuj-za-svuj-klub.jpg


Máme za sebou napínavé kolo s východočeským derby a  soubojem titánů na hřišti i u nás! Dvacáté čtvrté kolo jsem vytvořil znovu jen z hráčů TOP60 každého klubu + samozřejmě i z Vás Bláznů, kteří se do TOP60 nevešli.

Fanouškovské výkony ve Fantasy byly v tomto kole opět velmi vyrovnané a přinesly tři velké překvapení a zase remízy, nyní 2. Neopakovalo se minulé fiasko domácích, ti tentokrát dokázali 4 vyhrát. Východočeské derby stejně jako na hřišti i ve Vašich výkonech ovládli Votroci. Nerozhodně překvapivě skončil duel posledních Jablek na Slovácku a také souboj na moravskoslezském poli Baníčku s Hanáky. Vůbec se nečekala výhra fans Ševců u Jihočechů!! Naopak pražské týmy Sparta, Slávie i Klokani zvítězili s přehledem.

Shoda výkonů na hřišti a Fantasy koučů v hledišti byla  3 / 5. Sestavu TEAMU SNŮ opanovala tradičně Sparta. Počet zastoupených klubů byl tentokrát 10.

 

Zde je výsledek. Liga fanoušků jednotlivých prvoligových klubů v soutěži  "BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L!".


bzsk-24-v.jpg

bzsk-24-t.jpg

Jednotlivě všechna dosavadní odehraná kola s reporty soutěže "Bojujte za svůj klub!" najdete >> zde, nebo v google tabulkách >> zde.


bzsk-24-1.jpgbzsk-24-2.jpg

bzsk-24-3.jpgbzsk-24-4.jpg


Mimo tradičních výsledkových TOP 20 výběrů nejlepších koučů z každého klubu nebo nově výběr z TOP60 a všech statečných co s námi Ligu bláznů hrají, když nedostaneme data z celé soutěže, tak jak ve skutečnosti mezi sebou týmy F:L hrají, jsme opět připravili další zajímavost TOP 20 - TEAM SNŮ, 24. kola. Jste v nějakém z výběrů? Můžete se přesvědčit a pokud ne, máte motivaci napříště pomoci svému klubu..

bzsk-24-5.jpg


ARCHIV letošní sezóny Bojujte za svůj klub! F:L
Všechny jednotlivé informace z těchto soutěží letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> zde.

zpracoval a připravil (OCHD)