Jdi na obsah Jdi na menu

Bojujte za svůj klub! F:L - 22. kolo

Upozornění o aktualizaci a přidávání webových článků dáváme vědět na sociálních sítích "facebook nebo X twitter, kde je založena skupina Fantasy Liga bláznů. Pokud některou z těchto sítí používáte, stačí kliknout na některý z předchozích modrých odkazů a dát sledovat zmiňovanou skupinu, nic aktuálního z Ligy bláznů vám již neuteče. 


 

BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L aneb "Liga fanoušků" jednotlivých prvoligových klubů pokračuje i v jarní části.

Duely fanoušků se hrají dle rozpisu zápasů F:L. 

tit_bojuj-za-svuj-klub.jpg


Plodný týden zakončuji aktuálním kolem. Takže dvacáté druhé kolo jsem vytvořil znovu jen z hráčů TOP60 každého klubu + samozřejmě i z Vás Bláznů, kteří se do TOP60 nevešli.

Co se týče fanouškovských výkonů ve Fantasy všechny duely v našem formátu proběhly podle očekávání. Možná překvapila jen těsnost výhry Viktoriánů doma nad Ševci. Nepřekvapila ani výhra Bolky v Hradci, protože Votroci prodloužili svou sérii bez vítězství už na 8 zápasů. Nejtěsnější výhra Baníčku nad Klokany byla spíše úspěchem hostů. Naopak severočeské derby opět skončilo výpraskem Jablek od Libe.

Tentokrát jsme na hřišti viděli už jen klasických 8 utkání  Shoda výkonů na hřišti a Fantasy koučů v hledišti byla 3 / 5. Sestavu TEAMU SNŮ opanovala standardně  Sparta. Počet zastoupených klubů byl tentokrát 11.

 

Zde je výsledek. Liga fanoušků jednotlivých prvoligových klubů v soutěži  "BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L!".


bzsk-22-v.jpg

bzsk-22-t.jpg

Jednotlivě všechna dosavadní odehraná kola s reporty soutěže "Bojujte za svůj klub!" najdete >> zde, nebo v google tabulkách >> zde.


Mimo tradičních výsledkových TOP 20 výběrů nejlepších koučů z každého klubu nebo nově výběr z TOP60 a všech statečných co s námi Ligu bláznů hrají, když nedostaneme data z celé soutěže, tak jak ve skutečnosti mezi sebou týmy F:L hrají, jsme opět připravili další zajímavost TOP 20 - TEAM SNŮ, 22. kola. Jste v nějakém z výběrů? Můžete se přesvědčit a pokud ne, máte motivaci napříště pomoci svému klubu..

bzsk-22-5.jpg

 


bzsk-22-1.jpgbzsk-22-2.jpg

bzsk-22-3.jpgbzsk-22-4.jpg


ARCHIV letošní sezóny Bojujte za svůj klub! F:L
Všechny jednotlivé informace z těchto soutěží letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> zde.

zpracoval a připravil (OCHD)