Jdi na obsah Jdi na menu

Bojujte za svůj klub! F:L - 21. kolo

Upozornění o aktualizaci a přidávání webových článků dáváme vědět na sociálních sítích "facebook nebo X twitter, kde je založena skupina Fantasy Liga bláznů. Pokud některou z těchto sítí používáte, stačí kliknout na některý z předchozích modrých odkazů a dát sledovat zmiňovanou skupinu, nic aktuálního z Ligy bláznů vám již neuteče. 


 

BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L aneb "Liga fanoušků" jednotlivých prvoligových klubů pokračuje i v jarní části.

Duely fanoušků se hrají dle rozpisu zápasů F:L. 

tit_bojuj-za-svuj-klub.jpg


Jak jsem slíbil, co den to jeden rest. Takže dvacáté první kolo jsem vytvořil znovu jen z hráčů TOP60 každého klubu + samozřejmě i z Vás Bláznů, kteří se do TOP60 nevešli.

Většina duelů v našem formátu proběhla podle očekávání, ale našly se čtyři, které překvapily. Na bodovou vlnu nenavázali  navázali Perníkáři a prohráli doma s Teplákama. Ale, že doma Jabka nevyhrají s Jihočechy, kteří si odvážejí nejtěsnější výhru a odlepí se ze dna naší tabulky, na to bych si určitě nevsadil. No a plichta se v průběhu sezóny v našem formátu stala jen 7x. Toto kolo nabídlo hned dvě, Votroci ji vybojovali na Hané a Ogaři u Ševců.

Tentokrát jsme na hřišti viděli 9 utkání, ale u nás to bylo samozřejmě jen 8.  Shoda výkonů na hřišti a Fantasy koučů v hledišti byla 5 / 3. Sestava TEAMU SNŮ po dvoukolovém půstu opět ovládla Sparta. Počet zastoupených klubů byl tentokrát 8.

 

Zde je výsledek. Liga fanoušků jednotlivých prvoligových klubů v soutěži  "BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L!".


bzsk-21-v.jpg

bzsk-21-t.jpg

Jednotlivě všechna dosavadní odehraná kola s reporty soutěže "Bojujte za svůj klub!" najdete >> zde, nebo v google tabulkách >> zde.


Mimo tradičních výsledkových TOP 20 výběrů nejlepších koučů z každého klubu nebo nově výběr z TOP60 a všech statečných co s námi Ligu bláznů hrají, když nedostaneme data z celé soutěže, tak jak ve skutečnosti mezi sebou týmy F:L hrají, jsme opět připravili další zajímavost TOP 20 - TEAM SNŮ, 21. kola. Jste v nějakém z výběrů? Můžete se přesvědčit a pokud ne, máte motivaci napříště pomoci svému klubu..

bzsk-21-5.jpg

 


bzsk-21-1.jpgbzsk-21-2.jpg

bzsk-21-3.jpgbzsk-21-4.jpg


ARCHIV letošní sezóny Bojujte za svůj klub! F:L
Všechny jednotlivé informace z těchto soutěží letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> zde.

zpracoval a připravil (OCHD)