Jdi na obsah Jdi na menu

Bojujte za svůj klub! F:L - 18. kolo

Upozornění o aktualizaci a přidávání webových článků dáváme vědět na sociálních sítích "facebook nebo X twitter, kde je založena skupina Fantasy Liga bláznů. Pokud některou z těchto sítí používáte, stačí kliknout na některý z předchozích modrých odkazů a dát sledovat zmiňovanou skupinu, nic aktuálního z Ligy bláznů vám již neuteče. 

tit_bojuj-za-svuj-klub_200.jpg

Osmnácté kolo přináším bohužel opět se zpožděním, protože jsem se v předvánočním čase nedočkal již podruhé v sezóně dat a musel jsem si vystačit s výkony Vás našich Fantasy bláznů. Překvapení jsou kořením soutěže a i v tomto kole na některé z favoritů došlo. Tentokrát to největší překvapení bylo na úkor Viktoriánů, kteří stejně jako jejich idoly během podzimu na hřišti se nevyhnuli totálnímu propadáku s outsiderem. Pro fans Dynama to byla teprve druhá výhra v soutěži.

Tentokrát výsledky na hřišti 6 odehraných utkání 4x kopírovali dění v hledišti, a ne všichni favorité z fantasy potvrdili své kvality. Sestava TEAMU SNŮ (což je vlastně TOP20 celé soutěže) již popatnácté vyhrála Sparta,. Počet zastoupených klubů byl tentokrát osm.

Vítěz TOP10 koučů kola Ligy bláznů je v této konstelaci samozřejmě vítězem TOP20 této soutěže.

Zde je výsledek. Liga fanoušků jednotlivých prvoligových klubů v soutěži  "BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L!".


bzsk-18-v.jpg

-  Výkony Perníkářů jsou příjemným překvapením soutěže a proto mě moc nepřekvapilo, že výjezd fans za stachanovci do Karviné bude úspěšný. Perníkáři zvítězili (58:62), i když to byl v tomto omezeném formátu souboj čtyř proti dvěma.  Perníkáři se díky tomuto vítězství posunuli na 9. místo což je lídrovské postavení v již bodově odskočené tabulce, kde elita před nimi má 9 bodový náskok. Stachanovci zůstali na své 13. pozici.

-  Duel fans libereckého Slovanu se Ševci nepřinesl žádné překvapení a stejně jako dopadl jednoznačně duel na hřišti, tak i v naší Fantasy komunitě. Fans Slovanu zvítězili (74:62), jejich zastoupení v naší komunitě je 7:7. Slovan se díky zaváhání konkurence posunul již na 6. místo v tabulce, Ševci zůstávají čtrnáctí.

-  Baníček zavítal pod Lízátka s ambicí odvézt si všechny body a Chacharům se to skutečně povedlo. Votroci na hřišti nezvládli dotáhnout dobře rozehrané utkání a i Fans Baníčku nedali svým soupeřům šanci a zvítězili (50:66). Skromné řady 4 Votroků neměli proti plné sestavě vybrané z těch TOP20 žádnou šanci. Baníček potvrdil svou bronzovou pozici v tabulce a Votroci klesli až na 11. místo.

-  A je tu asi největší bomba dosavadního průběhu soutěže. Viktoriáni hostili tragikomické Dynamo, které stejně jako na hřišti nepodává oslnivé výkony ani u Fantasy fans a bylo přilepené na chvostu tabulky. Ale přesto se to to stalo!! Na hřišti to samozřejmě byl duel kočky s myší, jinak bych výsledek 5:0 nenazval, tak ve Fantasy komunitě možná i díky omezenému výběru v tomto kole zvítězili Fans Dynama (64:76). Sestava TOP20 Viktoriánů nestačila na 7 statečných fans Dynama, kterým výrazně pomohla nedávná posila nováček LB Vojtěch Hanzlík. Dynamo se díky tomuto nečekanému bodovému přírůstku odlepilo z nelichotivé poslední příčky a nyní už je patnácté. Viktoriánům i přes porážku patří stále bramborová medaile.

-  Výjezd Klokanů za Ogary na Slovácko sliboval mnohé a tipovat jak to dopadne nebylo vůbec jednoduché. Na hřišti dali ve druhém poločase Ogaři vědět kdo je tady pánem, ale ve fans komunitě to pro hráče Fantasy byl z pohledu Klokanů výjezd úspěšný. Klokani zvítězili (61:75). Fans tým Klokanů je jedním z kvinteta týmů, kteří jsou i v Lize bláznů schopni postavit svých TOP20 a proti nim 5 Ogarů nemělo šanci. Díky vítězství Klokani v tabulce přeskočili svého soupeře a jsou pátí, Ogaři se naopak propadli až na 7. místo.

-  Sparťanská šlechta hostila Jabka a otázka jen zněla o kolik to bude. Což platilo pro hřiště i Fantasy komunitu. Jednoznačný výsledek (96:58) vycházel i ze sestav, kdy Sparťané nasadili svou TOP20 a Jabka jen dvojici svých věrných, což reálně odráží fanouškovskou základnu. Sparťané se nadále vyhřívají na trůně a Jabka se po úspěchu Dynama propadly na chvost tabulky.

-  Podobný průběh se očekával i duelu Slávie a mojí milované Bolky. Stejně jako se statečně drželi hráči na hřišti, tak i fans Bolky v LB reprezentovaní jen naším rodinným týmem vybojovali slušný výsledek (85:79). Proti TOP20 Slávie naše dvojice neměla šanci. V tabulce Slávisté zůstávají na stříbrné pozici a Bolka klesla na 12. místo.

-  Nakonec tu máme druhé překvapení kola. Tepláky hostily Hanáky a domácí potvrdili pověst nejnečitelnějšího týmu soutěže, který jánošíkovsky bohatým bere a chudým dává. Jak to dopadne na hřišti se snad dozvíme 21.2.24. Ve Fantasy 18.kola Tepláky zvítězili (79:77) a třeba budou fotbalistům inspirací. V Lize bláznů to byl duel 7 proti pěti. Tepláky se díky vítězství posunuli na 10. místo, naopak Hanáci se propadli až na 8. místo.

bzsk-18-t.jpg

Jednotlivě všechna dosavadní odehraná kola s reporty soutěže "Bojujte za svůj klub!" najdete >> zde, nebo v google tabulkách >> zde.

zpracoval a připravil (OCHD)


 

Mimo tradičních výsledkových TOP 20 výběrů nejlepších koučů z každého klubu nebo všech statečných co s námi Ligu bláznů hrají, když nedostaneme data z celé soutěže, tak jak ve skutečnosti mezi sebou týmy F:L hrají, jsme opět připravili další zajímavost TOP 20 - TEAM SNŮ, 18. kola, což je vlastně při záložní variantě TOP20 kola Ligy bláznů. Jste v nějakém z výběrů? Můžete se přesvědčit a pokud ne, máte motivaci napříště pomoci svému klubu..

bzsk-18-s5.jpg

 


bzsk-18-s1.jpgbzsk-18-s2.jpg

bzsk-18-s3.jpgbzsk-18-s4.jpg