Jdi na obsah Jdi na menu

Bojujte za svůj klub! F:L - 15. kolo

tit_bojuj-za-svuj-klub_200.jpg

Patnácté kolo opět přineslo několik hodně napínavých duelů. A i tentokrát jsme se dočkali překvapení, které nebylo z průběhu sezóny očekáváné. Fans Slovácka letos podávají solidní výkony a že vyplení Viktoriány, stejně jako hráči na to bych rozhodně nevsadil. 

Tentokrát výsledky na hřišti rekordně 6x kopírovali dění v hledišti, a ne všichni favorité z fantasy potvrdili své kvality. Sestava TEAMU SNŮ (což je vlastně TOP20 celé soutěže) již podruhé nevyhrála Sparta, vítězem se stalo k velkému překvapení Slovácko těsně před Spartou. Byl vytvořen nový rekord v počtu zastoupených klubů 10.

Vítěz TOP10 koučů kola Ligy bláznů se po čase opět vešel do TOP20 celé soutěže, tentokrát na 2. místě

Zde je výsledek. Liga fanoušků jednotlivých prvoligových klubů v soutěži  "BOJUJTE ZA SVŮJ KLUB F:L!".


bzsk-15-v.jpg

-  Velmi očekávaný duel mezi Baníčkem a Spartou přinesl stejné napětí jako na hřišti, a i výsledek je shodný (60:65). Sparta si tak i proti bronzovému týmu udržela v polovině soutěže neporazitelnost. Baníček si bronzovou příčku udržel.

-  Další zajímavý zápas se hrál v Olomouci, kde Hanáci hostili Slávii a na hřišti se utkání vyvíjelo jednoznačně a ani vy jste se nechovali jinak. Slávisté si odvezli výhru  (55:65). Takže stříbrná příčka je stále jejich  a Hanáci se propadli mimo TOP6 na 7. příčku.

-  A teď to nejzajímavější.. Dalším překvapením soutěže asi největším od počátku, je okopírování výsledku ze hřiště zápasu mezi Viktoriány a Ogary ze Slovácka. Zástupci Svědíkova válce ve fantasy vyhráli (58:63). V polovině soutěže se vytvořil na 4-6. místě triumvirát se stejným bodovým ziskem a jeho nejlepším představitelem díky nejlepšímu skóre jsou Viktoriáni a nejhorší skóre z nich mají Ogaři.

-  Po tragickém startu zapsali třetí výhru v řadě fans moji milované Bolky a stejně jako jejich idoly na hřišti přehráli Perníkáře (56:53). V tabulce se posunuli už na 11. místo. Perníkáři se přes porážku udrželi na 10. pozici.

-  Votroci hostili Liberecký Slovan a na hřišti se týmy rozešli smírně. Ve fantasy Votroky smetl severní vítr a hosté si odvezli výhru (52:57). V tabulce se oba týmy udrželi na svých pozicích, kdy Slovan je osmý a Votroci devátí.

-  Ševci na Letné v parádní formě hostili Jabka. Hráči se rozešli smírně, ale fans Ševců Jabka smetli (55:47). Oba týmy si v tabulce nepolepšili a tak Ševci zůstávají na 14. místě a Jabka jsou patnácté.

-  Dynamo z Budějc toužilo v souboji s Tepláky urvat body na hřišti i ve Fantasy, ale ani jednou to neklaplo a Tepláky si odvezli výhru (54:59). Tepláky si polepšili na 12. místo a Jihočeši zůstávají na chvostu.

-  Poslední duel se odehrával v Dolíčku, kam zavítali Stachanovci z Karviné. Klokani potvrdili v obou dimenzích roli favorita a zvítězili (59:51). Klokani v tabulce zůstávají na 5. místě. Stachanovci klesli na 13. pozici.

bzsk-15-t.jpg

Jednotlivě všechna dosavadní odehraná kola s reporty soutěže "Bojujte za svůj klub!" najdete >> zde, nebo v google tabulkách >> zde.

zpracoval a připravil (OCHD)


 

Mimo tradičních výsledkových TOP 20 výběrů nejlepších koučů z každého klubu, tak jak ve skutečnosti mezi sebou týmy F:L hrají, jsme opět připravili další zajímavost TOP 20 - TEAM SNŮ, 15. kola, což je vlastně TOP20 kola celé soutěže. Jste v nějakém z výběrů? Můžete se přesvědčit a pokud ne, máte motivaci napříště pomoci svému klubu..

bzsk-15-5.jpg


bzsk-15-1.jpgbzsk-15-2.jpg

bzsk-15-3.jpgbzsk-15-4.jpg