Jdi na obsah Jdi na menu

3. Liga bláznů po 17. kole F:L

O aktualizaci webových příspěvků informujeme na sociálních sítích facebook a X (twitter), kde je založena skupina Fantasy Liga bláznů. Pokud některou z těchto sítí používáte, klikněte na některý z předchozích modrých odkazů a dejte sledovat skupinu.
tit_3.lb_200.jpg
Z každé 3. LIGY BLÁZNŮ po skončení sezony 2023/24 budou postupovat 3 týmy do 2. ligy a z každé skupiny třetí ligy budou sestupovat. 3 týmy do DIVIZE. Nyní na podzim se navíc ještě bojuje o účast v Evropských pohárech, které startují po 21. kole fantasy.

Tradiční kolotoč změn v popředí tabulek pokračuje, kdo zaváhá, peloton ho hned sežere. Řada odložených zápasů v 17. kole F:L výrazně ovlivnila průměry ve skupinách. Nejlepší průměr měla skupina C, která by obě druhé ligy strčila do kapsy a na férovku mohla soupeřit s 1. ligou. 

DUELY A ROZLOSOVÁNÍ PŘÍŠTÍCH ZÁPASŮ: v odkazech níže na rozlosování do google tabulek pro jednotlivé skupiny, naleznete v menu mimo losu zápasů v druhém menu i vývoj tabulek od 1. kola, v třetím menu naleznete tzv. hráče kola, což je tabulka s pořadím nejlépe bodujících týmů v posledním kole. 

- Skupina 3A: měla výkonnostní průměr 28 FB/tým viz. duely níže. Rozlosování zápasů a duely pro příští kolo >> ZDE. 
- Skupina 3B: měla výkonnostní průměr 29 FB/tým viz. duely níže. Rozlosování zápasů a duely pro příští kolo >> ZDE
17k_duelab_3ligy.jpg
 
- Skupina 3C: měla výkonnostní průměr 32 FB/tým viz. duely níže. Rozlosování zápasů a duely pro příští kolo >> ZDE
- Skupina 3D: měla výkonnostní průměr 27 FB/tým viz. duely níže. Rozlosování zápasů a duely pro příští kolo >> ZDE
17k_duelcd_3ligy.jpg

TABULKY A VÝVOJ SOUTĚŽÍ + ŽEBŘÍČEK KOUČŮ:

- SKUPINA 3A: po sedmnáctém kole z trojice nejlepších jeden odpadnul. V čele se stejným počtem bodů zůstávají Pirates ACS, Kohouti. Matyteam nebodoval a předběhl jej Johnie85.
- SKUPINA 3B: také v béčkové skupině jeden ze tří lídrů zaváhal, díky náskoku ale zůstává alespoň na třetím místě. Pořadí v tabulce je následující: Starikkk, Siskin, Veruuu7v3.  
17k_tabab_3_ligy.jpg
 
- SKUPINA 3C: Bambuča si užívá nejúspěšnější období. Vrací se do čela tabulky a navíc jako naprostý nováček byl v tomto kole poprvé vyhodnocen jako nejlepší tým v konkurenci 311 ostatních z Ligy bláznů. Na druhé místo se posunul giac0bbe_ACS1893, Nemefi se poroučel z prvního místa na třetí. 
- SKUPINA 3D: pětibodový odstup před ostatními si stále udržuje SKHC MATY a soupeři čekají na zaváhání. Druhý Anette Acs, třetí Martinsimek1 i čtvrtý FC Oskar 1905 odehráli nyní své zápasy bez ztráty kytičky. 
 
17k_tabcd_3_ligy.jpg

Mimo zmiňovaných postupů do 2. ligy po ukončení sezóny se nyní na podzim bojuje o účast v Evropských pohárech ( INFO o EP >> ZDE ). Zatím je ještě daleko předpovídat, kdo asi bude hrát Champions League? Kdo bude hrát Evropskou ligu? Kdo Konfereční ligu? Vše ale ukazuje a napovídá aktuální Žebříček Ligy bláznů a pořadí týmů v google tabulce >> zde


ARCHIV letošní sezóny 3. LIGY BLÁZNŮ 

Kompletní výsledkový servis všech duelů a tabulek z třetí ligy zpětně od prvého kola, naleznete >> ZDE.