Jdi na obsah Jdi na menu

3. Liga bláznů po 14. kole F:L

Z každé skupiny 3. LIGY BLÁZNŮ po skončení sezony 2023/24 budou postupovat 3 týmy do 2. ligy a z každé skupiny budou sestupovat. 3 týmy do DIVIZE.
tit_3.lb_200.jpg
Upozornění o aktualizaci a přidávání webových článků dáváme vědět na sociálních sítích "facebook nebo X twitter, kde je založena skupina Fantasy Liga bláznů. Pokud některou z těchto sítí používáte, stačí kliknout na některý z předchozích modrých odkazů a dát sledovat zmiňovanou skupinu, nic aktuálního z Ligy bláznů vám již neuteče. 

Velkým překvapením 14. kola bylo, že drtivá většina zápasů převyšovala úroveň druhé ligy. Roztočila se opět tradiční rotace týmů v popředí tabulek ve skupinách a došlo k mnoha změnám. 

DUELY, ROZLOSOVÁNÍ PŘÍŠTÍCH ZÁPASŮ A ŽEBŘÍČEK KOUČŮ:
Skupina A: měla průměr na kolo 41 FB/tým. Duely a rozlosování pro nadcházející 15. kolo  >> ZDE. V této google tabulce s rozlosováním naleznete v menu i žebříček koučů tohoto kola. Aktuální průběžný žebříček koučů této sezóny >> zde
Skupina B: měla výkonnostní průměr 40 FB. Duely a rozlosování pro 15. kolo >> ZDE. V této google tabulce s rozlosováním naleznete v menu i žebříček koučů tohoto kola. Aktuální průběžný žebříček koučů této sezóny >> zde.  
14k_duely3ab_ligy.jpg
 
Skupina C: měla výkonnostní průměr 43 FB. Duely a rozlosování pro 15. kolo >> ZDE. V této google tabulce s rozlosováním naleznete v menu i žebříček koučů tohoto kola. Aktuální průběžný žebříček koučů této sezóny >> zde.  
Skupina D: měla výkonnostní průměr 42 FB. Duely a rozlosování pro 15. kolo >> ZDE. V této google tabulce s rozlosováním naleznete v menu i žebříček koučů tohoto kola. Aktuální průběžný žebříček koučů této sezóny >> zde
14k_duely3cd_ligy.jpg

TABULKY A VÝVOJ SOUTĚŽÍ

- Skupina 3A: trojice nejlepších v „áčku“ nezaváhala a zůstává se stejným počtem bodů v pořadí Matyteam, Kohouti, Kilda23. Ze šesti pronásledovateů, kteří měli o tři body méně, dva odpadli. 
- Skupina 3B: pořadí v „béčkové“ skupině, kde měli tři nejlepší týmy stejně bodů, zvládl roli lídra pouze  Siskin. Patas7 a Veruuu7v3 prohráli a propadli se na dělené třetí a čtvrté místo. Tuto dvojici předběhl starikkk. 
14kab_tabulky3_ligyab.jpg
 
- Skupina 3C: ještě v minulém kole vévodila s tříbodovým náskokem tabulce dvojice Bambuča, giac0bbe_ACS1893. Jenže oba nezvládli své duely a nyní je to jinak, po devíti kolech se do čela tabulky vrátil tým Dayvyd. Nutno podotknout, že je to jen díky fantasy skore, neb stejně bodů v tabulce jako tři zmiňované týmy mají ještě druhý Nemefi a pátá Sparta Letňany.
- Skupina 3D: nabízenou šanci lídra nezvládl tým Anette Acs a prohrál. Šanci posunout do čela propásli i Kůžičky, které nebodovali ani při 55 FB. To vše nahrálo do karet SKHC MATY, který se po deseti kolech vrací do čela tabulky.  
14kcd_tabulky3_ligyab.jpg

ARCHIV letošní sezóny 3. LIGY BLÁZNŮ 

Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol naleznete >> ZDE.  
 
(pirates)