Jdi na obsah Jdi na menu

3. Liga bláznů po 13. kole F:L

Z každé skupiny 3. LIGY BLÁZNŮ po skončení sezony 2023/24 budou postupovat 3 týmy do 2. ligy a z každé skupiny budou sestupovat. 3 týmy do DIVIZE.
Stále se nepodařilo oslovit omylem vyřazeného kouče Adama Čecha a jeho tým Fotbalisti v 3A lize. Pokud jej někdo znáte, oslovte ho prosím o přidání do skupiny na sport.cz. Předem děkujeme za spolupráci.
tit_3.lb_200.jpg
Upozornění o aktualizaci a přidávání webových článků dáváme vědět na sociálních sítích "facebook nebo x-twitter, kde je založena skupina Fantasy Liga bláznů. Pokud některou z těchto sítí používáte, dejte sledovat a nic vám neuteče. 

V třetích ligách se rotace týmů na čelní pozici nyní téměř zastavila a tři ze čtyř lídrů zůstali po tomto kole na prvém místě. 

DUELY, ROZLOSOVÁNÍ PŘÍŠTÍCH ZÁPASŮ A ŽEBŘÍČEK KOUČŮ
Skupina A: měla průměr na kolo 32 FB/tým. Duely a rozlosování pro nadcházející 14. kolo  >> ZDE. V této google tabulce s rozlosováním naleznete v menu i žebříček koučů tohoto kola. Aktuální průběžný žebříček koučů této sezóny >> zde
Skupina B: měla výkonnostní průměr 31 FB. Duely a rozlosování pro 14. kolo >> ZDE. V této google tabulce s rozlosováním naleznete v menu i žebříček koučů tohoto kola. Aktuální průběžný žebříček koučů této sezóny >> zde.  
13k_duely3ab_ligy.jpg
 
Skupina C: měla výkonnostní průměr 34 FB. Duely a rozlosování pro 14. kolo >> ZDE. V této google tabulce s rozlosováním naleznete v menu i žebříček koučů tohoto kola. Aktuální průběžný žebříček koučů této sezóny >> zde.  
Skupina D: měla výkonnostní průměr 31 FB. Duely a rozlosování pro 14. kolo >> ZDE. V této google tabulce s rozlosováním naleznete v menu i žebříček koučů tohoto kola. Aktuální průběžný žebříček koučů této sezóny >> zde
13k_duely3cd_ligy.jpg

TABULKY A VÝVOJ SOUTĚŽÍ

- Skupina 3A: Matyteam neprohrál a zůstává v čele tabulky, tři body si však připsali též Kohouti a Kilda23, kteří mají shodný počet bodů. 
- Skupina 3B: pořadí ve skupině zůstává stejné jako v minulém kole zůstává. Patas7, Siskin i Veruuu7v3 nezaváhali a mají nadále shodný počet bodů.  
13kab_tabulky3_ligyab.jpg
 
- Skupina 3C: již jen Bambuča a giac0bbe_ACS1893 zůstávají v čele tabulky se shodným počtem bodů, odpadla Sparta Letňany. Na dvojicí lídrů ztrácí tří body Dayvyd, Nemefi, Sicax a zmiňovaná Sparta Letňany.
- Skupina 3D: jediná změna v čele tabulky nastala v skupině D. Do čela s jednobodovým náskokem poskočil tým Anette Acs. FK Kůžičky zaváhali, na druhém místě mají stejně bodů jako třetí SKHC MATY.
13kcd_tabulky3_ligyab.jpg

ARCHIV letošní sezóny 3. LIGY BLÁZNŮ 

Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol naleznete >> ZDE.  
 
(pirates)