Jdi na obsah Jdi na menu

3. Liga bláznů po 12. kole F:L

Z každé skupiny 3. LIGY BLÁZNŮ po skončení sezony 2023/24 budou postupovat 3 týmy do 2. ligy a z každé skupiny budou sestupovat 3 týmy do Divize. Omylem byl vyřazen ze skupiny 3C kouč Adam Čech a jeho tým Fotbalisti (nadále se mu počítají duely a body ručně), žádáme aby se zpět přidal do skupiny na sport.cz.

Centrifuga v třetí lize se točí dál na plný kule, nikdo se pořádně neudrží v čele tabulek. Dvanácté kolo bylo pohřebištěm favoritů, z šesti lídrů v čele soutěží, jen jediný FK Kůžičky dokázal zvítězit.

DUELY, ROZLOSOVÁNÍ PŘÍŠTÍCH ZÁPASŮ A ŽEBŘÍČEK KOUČŮ
Skupina A: měla průměr na kolo 41 FB/tým. Duely a rozlosování pro nadcházející 13. kolo  >> ZDE. V této google tabulce s rozlosováním naleznete v menu i žebříček koučů tohoto kola. Aktuální průběžný žebříček koučů této sezóny >> zde.
Skupina B: měla výkonnostní průměr 44 FB. Duely a rozlosování pro 13. kolo >> ZDE. V této google tabulce s rozlosováním naleznete v menu i žebříček koučů tohoto kola. Aktuální průběžný žebříček koučů této sezóny >> zde.

Skupina C: měla výkonnostní průměr 48 FB. Duely a rozlosování pro 13. kolo >> ZDE. V této google tabulce s rozlosováním naleznete v menu i žebříček koučů tohoto kola. Aktuální průběžný žebříček koučů této sezóny >> zde.
Skupina D: měla výkonnostní průměr 45 FB. Duely a rozlosování pro 13. kolo >> ZDE. V této google tabulce s rozlosováním naleznete v menu i žebříček koučů tohoto kola. Aktuální průběžný žebříček koučů této sezóny >> zde

TABULKY A VÝVOJ SOUTĚŽÍ:
- Skupina 3A: vedoucí trio Pirates ACS, Kohouti, Kilda23 shodně prohrálo své duely. Rázem má v tabulce v popředí šest týmů shodný počet bodů. Nově je díky skore v čele Matyteam.
- Skupina 3B: stejný vývoj jako ve skupině A je i v béčku. Vedoucí dvojice týmů Stanikxxx i Veruuu7v3 prohrála a byla pohlcena. Čtyři týmy v čele tabulky tak mají shodný počet bodů. Nově vede Patas7.

- Skupina 3C: ani ve skupině C nezvítězil lídr soutěže Sparta Letňany a nechal se předběhnout na skore týmy Bambuča a giac0bbe_ACS1893. Všichni tři mají shodně bodů.

- Skupina 3D: jediný tým z lídrů třetiligových soutěží, který dokázal zvítězit je ve skupině D. Je to tým FK Kůžičky, zvítězil již sedmkrát v řadě. Vyhráli i další v pořadí Anette Acs a SKHC MATY, kteří ztácí 3+1 bod.