Jdi na obsah Jdi na menu

2. Liga bláznů po 15. kole F:L

Z každé skupiny 2. LIGY BLÁZNŮ po skončení sezony 2023/24 budou postupovat tři týmy do 1. ligy a z každé skupiny budou sestupovat čtyři týmy do 3. ligy. 
tit_2.lb_200.jpg
Upozornění o aktualizaci a přidávání webových článků dáváme vědět na sociálních sítích "facebook nebo X twitter, kde je založena skupina Fantasy Liga bláznů. Pokud některou z těchto sítí používáte, stačí kliknout na některý z předchozích modrých odkazů a dát sledovat zmiňovanou skupinu, nic aktuálního z Ligy bláznů vám již neuteče. 

DUELY A ZAJÍMAVOSTI ZÁPASŮ:

SKUPINA A: měla herní průměr 37 FB/tým. Zápas s nejvyšším součtem 96 FB sehrály týmy Marekbenda15 a Tomket21 v poměru 49:47. Dalo se vítězit i na výkony, která byly nižší než průměr 2A ligy, to se povedlo týmu Slezi.
SKUPINA B: měla herní průměr 36 FB/tým. Nejkvalitnější duel druhé ligy se součtem 97 FB, proběhl mezi týmy ykk44 vers. GeorgeACS. Dalo se vítězit i na výkony, která byly nižší než průměr 2B ligy, to se povedlo týmu Prochy.
duely_15k_ab.jpg

TABULKY A VÝVOJ SOUTĚŽÍ:

SKUPINA A: po minulé první porážce zázračně vítězí Slezi a má nadále čtyřbodový náskok. Také druhý Ahoj se štěstím těsně zvítězil a oba se vzdalují ostatním. Třetí je stále Tomket21, přestože prohrál již potřetí za sebou. Na chvostu tabulky nebodoval ani jeden že čtyř týmů.
SKUPINA B: po minulé prohře se na vítěznou notu naladil Prochy. Roli stíhačů však nezvládli Atmen s ACSPep. Na postupové příčky se prodrali Maverick65 a Teplicky. Na opačném konci tabulky překvapivě bodovali Kazin11a Honey, u týmů Donmane17 a Mama 11 bodový půst trvá.

tab_15k_ab.jpg


ROZLOSOVÁNÍ A BODOVÁ STATISTIKA:

Rozlosování duelů příštího kola pro skupinu A naleznete >> ZDE, pro skupinu B >> ZDE.  JAK KDO si vedl v tomto kole a kolik kdo získal FB naleznete v následujících tabulkách.
body_15k_ab.jpg

TOP 10 a ŽEBŘÍČKY KOUČŮ:

V pořadí koučů TOP 10 skupiny 2A vede nadále Patrik Maňák (Ahoj), na druhém místě je Marcel Dužík (FC Frýdek-Místek), na třetí se nově prodral Karel Petráček (Bossicek). Kompletní pořadí a žebříček všech 28 koučů  >> zde
V pořadí koučů TOP 10 skupiny 2B se také trochu přeházelo pořadí.  V čele zůstal Martin Štros (Maverick65), na druhém se vrátil Aleš Procházka (Prochy), Tomáš Landrgott (ACSPep) klesl na třetí. Kompletní pořadí a žebříček všech 28 koučů  >> zde
 
top10koucu_15k_ab.jpg

ARCHIV letošní sezóny 2. LIGY BLÁZNŮ 

Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol naleznete >> ZDE
 
(pirates)