Jdi na obsah Jdi na menu

2. Liga bláznů po 14. kole F:L

Z každé skupiny 2. LIGY BLÁZNŮ po skončení sezony 2023/24 budou postupovat 3 týmy do 1. ligy a z každé skupiny budou sestupovat 4 týmy do 3. ligy. 
tit_2.lb_200.jpg
Upozornění o aktualizaci a přidávání webových článků dáváme vědět na sociálních sítích "facebook nebo X twitter, kde je založena skupina Fantasy Liga bláznů. Pokud některou z těchto sítí používáte, stačí kliknout na některý z předchozích modrých odkazů a dát sledovat zmiňovanou skupinu, nic aktuálního z Ligy bláznů vám již neuteče. 

Žádný strom neroste do nebe a na každého jednou dojde. Unikátní rekord Ligy bláznů této sezóny v neporazitelnosti je u konce. Slezi našel přemožitele. V druhé lize byla zaznamenána jedna remíza na 41 FB a čtyři zápasy, které přesáhly v součtu 100 FB.

DUELY A ZAJÍMAVOSTI ZÁPASŮ:
SKUPINA A: měla herní průměr 41 FB/tým. Zápas s nejvyšším součtem 110 FB sehrály týmy Rovinky a mskt007 v poměru 57:33. Na podprůměr skupiny si 3 body do tabulky za vítězství připsal Ahoj za 38 FB. 
SKUPINA B: měla herní průměr 37 FB/tým. Zmiňovaná remíza na 41 FB byla zahrána v této skupině v duelu ykk44 s Teplicky. Nejkvalitnější duel s nejvyšším součtem 102 FB, proběhl mezi týmy Jirka08 vers. Mama 11. Raritou skupiny je vítězství hned čtyř týmů Foriocalcio, Djiros89, DeAngelo76, Maverick65 na průměr kola 37 FB. Nikdo jiný s menším počtem bodů nezvítězil.  
 
duely_14k_ab.jpg

TABULKY A VÝVOJ SOUTĚŽÍ:

- SKUPINA A: padla kosa na kámen a vedoucí Slezi je poprvé bez bodů. Zůstává mu však čtyřbodový náskok před druhým. Tím druhým v pořadí je nově Ahoj. Tomket21 prohrál také, klesl na třetí místo a na druhého v tabulce ztrácí 3 body.
- SKUPINA B: zatím stále vedoucí Prochy prohrál podruhé v řadě za sebou. Nadále má však dvoubodový náskok. Nahrála mu situace, že v šlágru kola prohrál druhý Atmen s třetím ACSPep. Díky vítězství a lepšímu skore je ACSPep na druhém místě.
  
tab_14k_ab.jpg

ROZLOSOVÁNÍ A BODOVÁ STATISTIKA:

Rozlosování duelů příštího kola pro skupinu A naleznete >> ZDE, pro skupinu B >> ZDE.  JAK KDO si vedl v tomto kole a kolik kdo získal FB naleznete v následujících tabulkách.
body_14k_ab.jpg

TOP 10 a ŽEBŘÍČKY KOUČŮ:

V pořadí koučů TOP 10 skupiny 2A vede nadále Patrik Maňák (Ahoj), na druhém místě je Marcel Dužík (FC Frýdek-Místek), třetí Jiří Vávra (Lineker). Kompletní pořadí a žebříček všech 28 koučů  >> zde
V pořadí koučů TOP 10 skupiny 2B je v čele nově Martin Štros (Maverick65), na druhém místě je nově Tomáš Landrgott (ACSPep), Aleš Procházka (Prochy) propadl na třetí místo. Kompletní pořadí a žebříček všech 28 koučů  >> zde
 
top10koucu_14k_ab.jpg

ARCHIV letošní sezóny 2. LIGY BLÁZNŮ 

Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol naleznete >> ZDE
 
(pirates)