Jdi na obsah Jdi na menu

2. Liga bláznů po 12. kole F:L

Druhá liga přináší další unikátní rekordy Ligy bláznů. Nejenže Slezi natáhl rekord v neporazitelnosti na 12. kol, nové rekordy přináší i tým Lineker. V duelu s Pirates ACS (120:24) stanovil nejen doposud nejvyšší počet vybojovaných bodů týmu (120 FB), ale i nejvyšší rozdíl ve skóre (94 FB).

tit_2.lb_200.jpg


DUELY A ZAJÍMAVOSTI ZÁPASŮ:

SKUPINA A: měla luxusní herní průměr 47 FB/tým. Zápas s nejvyšším součtem 146 FB sehrály týmy Lineker vs. Pirates ACS v poměru 120:26. Za pouhých 39 FB si 3 body do tabulky připsal tým Denis z bohnic.
SKUPINA B: měla herní průměr 41 FB/tým. Nejkvalitnější duel s nejvyšším součtem 115 FB, proběhl mezi týmy Okurka a Mama 11. Darované tři body do tabulky získal Pirates ACS v duelu s Cocotoni (26:19).   

duely_12k_ab.jpg


TABULKY A VÝVOJ SOUTĚŽÍ:

SKUPINA A: trojice nejlepších a kandidátů na postup opět vítězila a odskočila ostatním. Slezi má v čele stále čtyřbodovým náskok před dvojicí Ahoj + Tomket21. Za touto trojicí je nyní již devítibodová propast.
SKUPINA B: pořadí šesti nejlepších týmů zůstává stejné jako v minulém kole, nikdo neprohrál. První Prochy má pětibodový náskok před týmem Atmen. O třetí příčku se ztrátou tří bodů se dělí ACSPep s Teplicky. Je o bodík méně mají Maverick65 a ykk44.

tab_12k_ab.jpg


ROZLOSOVÁNÍ A BODOVÁ STATISTIKA:

Rozlosování duelů příštího kola pro skupinu A naleznete >> zde, pro skupinu B >> zde. JAK KDO si vedl v tomto kole a kolik kdo získal FB naleznete v následujících tabulkách.

body_12k_ab.jpg


TOP 10 a ŽEBŘÍČKY KOUČŮ

V pořadí koučů TOP 10 skupiny 2A vede nadále Patrik Maňák (Ahoj), na druhém místě je Marcel Dužík (FC Frýdek-Místek), třetí Jiří Vávra (Lineker). Kompletní pořadí a žebříček všech 28 koučů >> zde
V pořadí koučů TOP 10 skupiny 2B je v čele nově Martin Štros (Maverick65), na druhém místě je Aleš Procházka (Prochy), třetí Miroslav křižánek (Djiros89). Kompletní pořadí a žebříček všech 28 koučů >> zde

top10koucu_12k_ab.jpg


ARCHIV letošní sezóny 2. LIGY BLÁZNŮ 
Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol naleznete >> ZDE

(pirates)