Jdi na obsah Jdi na menu

1. Liga bláznů po 9. kole F:L

Tak to bylo rychlé, světská sláva polní tráva. Pouze jedno kolo vydržel v čele tabulky FCKralupy13. Na první místo se opět vrací předloňský mistr ACSPraha17 koučovaný Jirkou Kobližkou. 
 
tit_1.lb_200.jpg
 

- Herní průměr 1. ligy byl o dost nižší než minule, přestože v 9. kole padlo v F:L více gólů než v kole osmém. Nyní byl herní průměr 56 FB/tým.

- Nejkvalitnější zápas kola se 134 FB přinesl duel KubajsACS : Vohajs (70:64). 

- Největší rozdíl ve skóre v duelu (40 FB) a tzv. „dardu kola uštědřil FC Zorzz týmu Tehelnepole022.
 
- Nejtěsnějším rozdílem (1 FB) skončil duel HCMotorCB : JanValec1905. 
 
- Tři body se daly vybojovat i na 54 FB, viz zápasy Aliens : StanleySK  a Fcvp : RowdiesACS.
 
lb-1-09v.jpg
 

 

- Dle předpokladu se vyplnila nejedna prognóza z osmého kola. Do zaběhlých kolejí vrací staré pořádky a lídr nejvyšší soutěže, tým ACSPraha17. Vede tabulku sice jen s jednobodovým náskokem, ale je zpět. Přestože mu NeRadil Brückner získal v devátém kole 73 FB. Nasadil do sestavy tři chachary, kteří mu přinesli 31 FB, tři plzeňáky (16 FB), dva týpky ze slovácka (14 FB), dva matláky (6 FB) a jednoho hanáka (6 FB). Mohl mít ještě více, na lavičce mu zůstalo viset dalších 15 FB.  

- Tři týmy se s jednadvaceti body dělí o druhé až čtvrté místo. Rozhoduje skore a to si v posledních třech kolech výrazně polepšil Rakitic, nyní smáznul Marty 66 a posunul se na druhé místo. FCKralupy13 dostaly oblož od týmu Spermosonik a následoval propad z prvního místa na třetí. Třetím do party jednadvacetibodových je Sifo, kterému náleží čtvrtá pozice v tabulce. 
 
lb-1-09t.jpg
 

 

- V desátém kole na sebe nenarazí nikdo z první sedmičky, pikantní duel však čeká osmého s devátým. Rozlosování pro duely pro 10. kolo naleznete v google tabulce >> ZDE. Naleznete zde na „listu“ v druhém menu tabulku ligy a v třetím menu tzv. tým/hráč kola. 
 
lb-1-09h.jpg

 

- TOP 10 a ŽEBŘÍČEK koučů 1. ligy: celkem tři koučové mají po devátém kole již 500 a více FB. V čele žebříčku je Jirka Kobližka, který je na osmém místě v TOP 10 nejlepších koučů v ČR. O druhé a třetí místo se dělí Michal Vrba a Jirka Drha. 
 
zk_9k.jpg
 
- Kompletní pořadí a žebříček koučů 1. ligy >> zde.  
 
(pirates)