Jdi na obsah Jdi na menu

1. Liga bláznů po 7. kole F:L.

tit_1.lb_200.jpg

 


 

- 1. Liga bláznů má v čele stále tým, který ještě nepoznal porážku. Je jím zároveň nejlepší tým kola ACSPraha17. Na opačném pólu je naopak bez vítězství nejhorší tým kola Wojtylla. 

- Herní průměr 1. ligy byl nejlepší od začátku soutěže, tentokrát vyrostl na 61 FB/tým. 
 
- Nejkvalitnější zápas kola přinesl duel FC Zorzz: ACSPraha17 (76:93), v němž bylo zaznamenáno 169 FB. 
 
- Tři body se daly vybojovat i na pouhých 53 FB, viz zápas OCHD : Vohajs (53:52).

 

 

lb-1-07v.jpg


 

- Na první pozici tabulky se s 19 body stále drží předloňský mistr ACSPraha17 koučovaný Jirkou Kobližkou. Nyní nekompromisně zdolal černého koně soutěže FC Zorzz. Ten zaznamenal čtvrtý nejlepší výkon kola, ale na lídra to bylo málo. Důležité výherní body přinesli vítězi brankář Letáček (8 FB) a kapitán Haraslín (28 FB). ACSPraha17 tak s jednou remízou zůstává posledním týmem v soutěži bez porážky.

- Na druhou pozici se po výhře 71:54 nad Fajkou posunul tým FCKralupy13
 
- Minulý lídr kola JanValec1905 tentokrát předvedl druhý nejhorší výkon kola (41 FB). a klesl v ligové tabulce na 3. místo.
 
lb-1-07t.jpg,
 
Rozlosování pro 7. kolo naleznete, pod výsledky již odehraných duelů >> ZDE. Naleznete zde na „listu“ v druhém menu i tabulku ligy, tabulku koučů a postupný vývoj po každém kole. 

 

ŽEBŘÍČEK koučů 1. ligy: o nejlepším kouči kola Jirkovi Kobližkovi toho bylo dnes již napsáno dost, nelze se divit, že převzal hlavní roli v první lize po Lukáši Maredovi. Na druhé místo celkem v tichosti postoupil Jirka Drha a v trojici nejlepších doplňuje Lukáš Mareda. Kompletní pořadí a žebříček koučů 1. ligy >> zde

lb-1-07z.jpg


lb-1-07h.jpg


lb-1-07s.jpg

(OCHD)