Jdi na obsah Jdi na menu

1. Liga bláznů po 31. kole F:L

V nejvyšší soutěži Ligy bláznů se hraje o titul mistra, hraje se též o setrvání v soutěži. Po ukončení sezony 2023/24 bude pět týmů sestupovat do 2. ligy. 

1cervenae.jpg

FANTASY BODY KOLA: 

Nejlepší sestavu připravil Marián Wetter a se svým týmem si do celkového fantasy skóre připisuje 98 bodů. Druhým nejúspěšnějším koučem se stal Jarda Mudra, třetím Lukáš Szlauer.

lb-1-31-h.jpg

DUELY a STATISTIKA zápasů tohoto kola:

- Herní průměr 1. ligy byl druhý nejvyšší v letošní sezóně, činil 70 FB/tým.

- Všechny zápasy měly v součtu přes 100 bodů. Nejkvalitnější "zápas" přinesl boj o popředí tabulky a duel FC Zorzz vers. Spermosonik, součet zainteresovaných měl hodnotu 171 FB. 

- Zápas s nejmenším součtem přinesl duel týmů HCMotorCB - Vohajs, bojujících o záchranu, součet činil 102 FB.  

- Šťastné tři body do tabulky, za výkon nižší než byl průměr kola, si připsalo hned sedm týmů. Byly to týmy FCKralupy13, Radil mi Brückner, Fajka, Pirates ACS, HCMotorCB a RowdiesACS.

lb-1-31-v.jpg

- Rozlosování nadstavby je podobné jako v F:L. Mělo by se utkat v posledních pěti kolech šest nebližších v tabulce. Rozlosování duelů příštího kola naleznete v google tabulce 1. LB >> ZDE


TABULKA A VÝVOJ SOUTĚŽE: Duely a rozlosování v nadstavbě mají podobný scénář jako F:L, nyní v pěti zápasech od 31. kola na sebe postupně narazí šest nebližších v tabulce. Mnohé týmy měly své soupeře dokonale přečtené a připravily svou taktiku dost "lišácky", jako Míra Koubek s plzeňskou Viktorií. Nelze se tak divit mnohdy překvapivým výsledkům jak v popředí, tak na konci tabulky. 

- První ACSPraha17 se nechal zaskočit šestým Sifo. Druhý FC Zorzz dostal nakládačku od čtvrtého týmu Spermosonik, který se posunul na třetí místo a je v přímém kontaktu s vedoucím duem jmenovaných. Úspěšný byl i pátý FMCITY, který si vyšlápl na třetí SKSBENE. 

- Poslední Vohajs nezvládl podprůměrný zápas s HCMotorCB, který byl třetím od konce. Naopak předposlední RowdiesACS udolal s obrovskou klikou StanleySK, který byl čtvrtý od konce. Pátý od konce Marty 66 si připsal důležité tři body za zdolání průměru. Šestý od konce Wojtylla, měl stejně bodů jako Koblizka007, každému se ale dařilo jinak. Wojtylla nestačil na Pirates ACS, Koblizka007 v záchranářském duelu porazil SK Evaldo Heřmaň.   

lb-1-31-t.jpg


ŽEBŘÍČEK koučů 1. ligy: 

V popředí žebříčku nadále vede Jirka Drha, navýšil náskok před druhým Jirkou Kobližkou na 13 bodů. Třetí Petr Nerad se druhému v pořadí přiblížil již na 4 body.
 
top10_31k_b_lb.jpg

ARCHIV letošní sezóny 1. LIGY BLÁZNŮ

Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> ZDE.