Jdi na obsah Jdi na menu

1. Liga bláznů po 24. kole F:L

V nejvyšší soutěži Ligy bláznů se hraje o titul mistra, hraje se též o setrvání v soutěži. Po ukončení sezony 2023/24 bude pět týmů sestupovat do 2. ligy. 

tit_1.lb.jpg

FANTASY BODY KOLA: 

Herní průměr 1. ligy nyní činil 51 FB/tým. Nejvíce FB zaznamenal tým Nerry94, koučovaný Petrem Neradem. Druhým nejlépe bodujícím byl Marty 66 (kouč Martin Korda), třetím Aliens (kouč Marek Veselý)

lb-1-24-h.jpg

DUELY a STATISTIKA zápasů tohoto kola:

- Nejkvalitnější zápas tzv. špíl kola předvedly týmy Marty 66 a Nerry94, součet zainteresovaných měl hodnotu 142 FB.

- Nejméně 76 FB bylo v zápase Pirates ACS – GeorgeBest.

- Šťastné tři body do tabulky, za výkon nižší než byl průměr kola, si opět připsali FCKralupy13. Dále mezi klikaře patří RowdiesACS, Vohajs a Pirates ACS.

- Rozlosování duelů příštího kola naleznete v google tabulce 1. LB >> ZDE
 
lb-1-24-v.jpg

TABULKA a vývoj soutěže:

Zorzz našel přemožitele, osmikolová šnůra vítězství je přerušena.
- Lídr skupiny Zorzz prohrál v jihočeském derby s SK Evaldo Heřmaň těsně 63:62. Naposledy bodově vyšel naprázdno 25.11.2023 v 16. kole. Jeho ambice v boji o mistra ligy dostaly malou trhlinu a náskok před ostatními se ztenčil. 

- S dvoubodovým odstupem za prvním je hned trojice pronásledovatelů v pořadí ACSPraha17, FMCITY, SKSBENE. Ani jeden z týmů v posledním kole nezaváhal, byt vítězství nebylo vždy jednoznačné.

- Na opačném konci tabulky po šesti kolech konečně bodoval RowdiesACS. Jako druhý bodující z posledních sedmi týmů byl předposlední Vohajs.

lb-1-24-t.jpg


ŽEBŘÍČEK koučů 1. ligy: 

U tabulky na sport.cz naskočila po několika kolech jména koučů a žebříček je rázem čitelnější. Jiří Koblížka stále vede žebříček koučů 1. ligy. Druhý Jiří Drha zvyšuje tlak a přiblížil se na dostřel, schází mu již jen 6 bodů. Na třetím místo se po 24. kole probojoval Petr Nerad.
 
top10_24klb.jpg
 
Nejlepší z Ligy bláznů Jirka Kobližka poskočil s 1355 body na 3. místě v žebříčku fantasysport.cz, kde je v ČR evidováno 22 718 hráčů fantasy.

ARCHIV letošní sezóny 1. LIGY BLÁZNŮ

Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> ZDE.
 
(pirates)