Jdi na obsah Jdi na menu

1. Liga bláznů po 23. kole F:L

V nejvyšší soutěži Ligy bláznů se hraje o titul mistra, hraje se též o setrvání v soutěži. Po ukončení sezony 2023/24 bude pět týmů sestupovat do 2. ligy. 

tit_1.lb.jpg

FANTASY BODY KOLA: 

Herní průměr 1. ligy nyní činil 56 FB/tým. Nejvíce FB zaznamenal StanleySK, koučovaný Standou Koutným. Druhým nejlépe bodujícím byl FC Zorzz (kouč Jiří Drha), třetím GeorgeBest (kouč Jirka Prokopec). 

lb-1-23-h.jpg

DUELY a STATISTIKA zápasů tohoto kola:

Žádný z duelů tentokráte neatakoval 200 bodů, přesto mimo dvou zápasů všechny zápasy byly v součtu přes 100 fantasy bodů.

- Nejkvalitnější zápas kola přinesl duel StanleySK s FMCITY, součet zainteresovaných měl 135 FB.

- Byla zaznamenána již 14 remíza této sezóny. Duel Hirsch – Rakitic se součtem 130 FB, byl druhým nejkvalitnějším zápasem 23. kola.

- Nejméně bodů v součtu bylo v zápase SKSBENE – Fcvp (87 FB). 

- Šťastné tři body do tabulky, za výkon nižší než byl průměr kola, si připsali týmy FCKralupy13, Fajka, HCMotorCB a Marty 66.

- Rozlosování duelů příštího kola naleznete v google tabulce 1. LB >> ZDE
 
lb-1-23-v.jpg

TABULKA a vývoj soutěže:

Nečekaným směrem se ubírá vývoj nejvyšší soutěže LB. Po 23. kole navyšuje Zorzz v čele tabulky náskok na pět bodů. 

- Nenasytný Zorzz zapnul jarní turbo a poráží jednoho soupeře za druhým. Ambice kouče Jirky Drhy jsou velké a dostávají reálný obraz. Poprvé se v letošní sezóně objevil v čele tabulky sice až po 21. kole, ale během dvou kol se díky nečekaným ztrátám největších rivalů rychle vzdaluje ostatním … Nyní si hravě poradil s týmem Vohajs s rozdílem 24 FB.

- Díky nečekaným prohrám týmů ACSPraha17 a FMCITY opticky polevuje boj o titul. Pro oba poražené začíná řežba o každý FB ve skóre a bitva o druhé místo. Zklamaný je určitě ACSPraha17, který prohrál o 11 FB rodinné derby s Koblizka007. Potvrdila se otřepaná fráze, derby nemá favorita. Zaskočený byl ale určitě FMCITY, který prohrál o 5 FB se zachraňujícím se StanleySK. 

- Do hry o druhé místo se vítězstvím nad Fcvp opět zapojuje i čtvrtý v tabulce SKSBENE. Počítat se musí i s pátým v pořadí, tým Spermosonik na zainteresovanou trojici ztrácí pouhý jeden bod.

- Rušno je i na opačném konci tabulky. RowdiesACS a Vohajs sice nebodovali, ale StanleySK a Wojtylla ano. Nenechávají vydechnout šestici „namočených“ před sebou a uchovávají si naděje na záchranu. 

lb-1-23-t.jpg


ŽEBŘÍČEK koučů 1. ligy: 

Jiří Koblížka (ACSPraha17) stále vede žebříček koučů 1. ligy, musí ale zabrat a odolat stupňujícímu se tlaku druhého v pořadí. Jiří Drha (Zorzz) snížil bodový rozdíl již jen na 9 bodů. Na třetím místě je nadále Robert Šenfeld (Sifo).
 
top10_23klb.jpg
 
Nejlepší z Ligy bláznů Jirka Kobližka, je s 1296 body na 5. místě v žebříčku fantasysport.cz, kde je v ČR evidováno 22 606 hráčů fantasy.

ARCHIV letošní sezóny 1. LIGY BLÁZNŮ

Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> ZDE.
 
(pirates)