Jdi na obsah Jdi na menu

1. Liga bláznů po 20. kole F:L

V nejvyšší soutěži Ligy bláznů se hraje o titul mistra, hraje se též o setrvání v soutěži. Po ukončení sezony 2023/24 bude pět týmů sestupovat do 2. ligy. 

tit_1.lb.jpg

Dlouho očekávaný start jarní části fantasy konečně nastal. Rozjezd 1. LB na rozdíl od samotné F:L nebyl tak rozpačitý a v drtivé většině duelů favorité potvrdili očekávání. Řada zápasů byla tradičně velmi vyrovnaná. Již po šesté v této sezóně, byla úroveň všech zápasů v součtu duelu vyšší než 100 bodů.


DUELY a STATISTIKA zápasů tohoto kola:

- Nejkvalitnější zápas kola přinesl „vyhecovaný“ duel se součtem 154 FB, týmů FCKralupy13 vs. Pirates ACS.

- Herní průměr 1. ligy činil 66 FB/tým, nejvíce FB zaznamenal Pirates ACS.

- Šťastné tři body do tabulky, za výkon nižší než byl průměr kola, vybojoval Vendol.
lb-1-20-v.jpg

TABULKA a vývoj soutěže:

Z devíti nejvážnějších kandidátů, bojující o titul, kteří měli mezi sebou čtyřbodový rozdíl, tři odpadli. Skupina lídrů se trochu pozměnila zpět se dotáhl Vendol. 

- Vedoucí tým FMCITY se osamostatnil na první pozici s náskokem jednoho bodu.

- V boji o přední místa v tabulce, porazil FC Zorzz v duelu těsně SKSBENE. Toto vítězství jej posunulos druhou pozici. 

- Se stejným počtem bodů a dvoubodovou ztrátou na druhé místo jsou čtyři týmy. Díky fantasy skóre této čtyřce vévodí ACSPraha17, následují KubajsACS, SKSBENE. 

- S jednobodovou ztrátou čekají na zaváhání kandidátů postupu týmy Spermosonik a Vendol.

- Na chvostu tabulky v nelehkém zápase s SK Evaldo Heřmaň překvapivě bodoval poslední Vohajs. Podobně překvapil i StanleySK, bodoval i GeorgeBest. Okruh pěti sestupujících se může nečekaně měnit.

 

lb-1-20-t.jpg

FANTASY BODY KOLA: 

Nejvíce FB v tomto kole vybojoval Pirates ACS, koučovaný Jirkou Marvalem. Druhým nejlépe bodujícím byl KubajsACS (kouč Jakub Hrádek), třetím Tehelnepole022 (kouč Andrej Paračka).

lb-1-20-h.jpg

ŽEBŘÍČEK koučů 1. ligy: 

Jiří Koblížka (ACSPraha17) vede žebříček koučů 1. Ligy s náskokem 25 bodů před Petrem Neradem (Nerry94 ). O dalších jedenáct bodů méně má třetí v pořadí Roberta Šenfeld (Sifo). 
top10_20klb.jpg
Nejlepší z Ligy bláznů Jirka Kobližka, je s 1101 bodem na 5. místě v žebříčku fantasysport.cz, kde je v ČR evidováno 22 534 hráčů fantasy.

>> BUDE SE HRÁT:

Další kolo fantasy se rozehrává 17.2.2024. Rozlosování pro duely 21. kola naleznete v google tabulce 1. LB >> ZDE
 
>> ARCHIV letošní sezóny 1. LIGY BLÁZNŮ
Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol letošní sezóny najdete v hlavním menu FORTUNA LIGA 2023/24, nebo na odkazu >> ZDE.
 
(pirates)