Jdi na obsah Jdi na menu

1. Liga bláznů po 16. kole F:L

V nejvyšší soutěži Ligy bláznů se hraje o titul mistra, hraje se též o setrvání v soutěži. Po ukončení sezony 2023/24 bude pět týmů sestupovat do 2. ligy. 
tit_1.lb_200.jpg

Čím větší „nuda“ je v popředí samotné F:L, tím větší zápletka se odvíjí ve fantasy 1. Lize bláznů. Největším překvapením v tomto kole byla prohra vedoucího SKSBENE s posledním týmem Vohajs. 

DUELY a statistika zápasů tohoto kola:

- Padaly parádní zisky bodů a byl nastaven nový rekord v počtu FB v duelu sezóny. 
- Nejkvalitnější zápas se 170 FB přinesl duel StanleySK : Sifo (65:105), padl dosavadní rekord ze 7. kola se 157 FB  z duelu Pirates ACS : SK Evaldo Heřmaň (81:76).
- Herní průměr průměr 1. ligy nyní činil 62 FB/tým, dosavadní rekord z 8. kola 66 FB/tým zůstal neohrožen. 
- Nebylo tentokráte slabých zápasů, za zmínku stojí upozornit na dvě remízy, jedna byla na 62 bodů, druhá na 61.
- Tři body do tabulky na nižší průměr, než byl průměr kola vybojovalo Tehelnepole022, FMCITY a Vohajs.
lb-1-16-v.jpg

TABULKA a vývoj soutěže:

- Skončila vítězná, osmi zápasová série SKSBENE, který nečekaně prohrál s posledním týmem v tabulce. SKSBENE měl „5-ti bodový polštář“ a tak zůstává na prvním místě s dvoubodovým náskokem.
- Pronásledovatelé ACSPraha17 a FMCITY nezaváhali a se stejným počtem bodů v tabulce se nadále perou o druhé až třetí místo. Nelze opomenout již jen tříčlennou skupinu dalších týmů (FCKralupy13, Spermosonik, Vendol) v jednobodovém závěsu.
- Na chvostu tabulky vybojovali nečekané body Vohajs a Wojtylla. Ostatní týmy na opačném konci tabulky vyšli většinou naprázdno a starosti se záchranou má nyní již osm týmů.

lb-1-16-t.jpg

FANTASY BODY KOLA: 

- Toto kolo zazářil Sifo, šel přes 100 FB.
- Důležité body do žebříčku celoročního pořadí si připsal ACSPraha17.
- Podruhé po sobě se mezi tři nejlepší vešel Nerry94.
lb-1-16-h.jpg

ŽEBŘÍČEK koučů 1. ligy: 

- Suverénní návrat do čela průběžného pořadí se povedl Jirkovi Koblížkovi. Na druhé místo se prodral Robert Šenfeld a odsunul z výsluní Jirku Drhu až na třetí místo. 
- Jirka Kobližka vystřelil nejen v žebříčku 1. ligy ale i v žebříčku fantasy ČR. Z celkového počtu 21752 hráčů je na 4. místě v republice. 
top10_16klb.jpg
 
Kompletní pořadí a žebříček všech 29. koučů 1. ligy >> zde

BUDE SE HRÁT:

Rozlosování pro duely 17. kola naleznete v google tabulce >> ZDE. Naleznete zde v druhém menu ještě tabulku ligy a v třetím menu tzv. tým/hráč kola. 

ARCHIV letošní sezóny 1. LIGY BLÁZNŮ

Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol naleznete >> ZDE.
 
(pirates)