Jdi na obsah Jdi na menu

1. Liga bláznů po 15. kole F:L

V nejvyšší soutěži Ligy bláznů se hraje o titul mistra, hraje se též o setrvání v soutěži. Po ukončení sezony 2023/24 bude pět týmů sestupovat do 2. ligy. 
tit_1.lb_200.jpg
Liga je v polovině základní části a v F:L se Sparta a Slávia výrazně vzdálili ostatním, o titul budou zřejmě bojovat jen tyto dva týmy. V naší nejvyšší fantasy soutěži je aktuální situace mnohem zajímavější. Rozdíly jsou minimální a kandidáti v popředí se střídají jak na běžícím pásu. Nyní po 15. kole je momentálně až devět aspirantů na „bednu“. 

DUELY a statistika zápasů tohoto kola:

- Herní průměr průměr 1. ligy činil 39 FB/tým. Tři body do tabulky i na nižší průměr vybojovali týmy Spermosonik, SKSBENE, FMCITY a Vendol.

- Nejkvalitnější zápas s 94 FB přinesl duel Nerry94 : Sifo (60:32).

lb-1-15v.jpg

TABULKA a vývoj soutěže:

- První dva týmy v tabulce měli kliku a zvítězili nejtěsnějším rozdílem o jeden FB. Každé vítězství se však počítá a za týden už si nikdo na nic nevzpomene ... 
- Na osm zápasů natáhl vítěznou sérii v řadě vedoucí tým tabulky SKSBENE a má nyní již pětibodový náskok před ostatními. 
- Po čtyřech kolech se vyškrábal ACSPraha17 zpět na druhé místo v tabulce. Vyskakovat si moc nemůže, třetí v pořadí FMCITY má stejně bodů. 
- Na chvostu tabulky ze čtyř ohrožených bodoval pouze GeorgeBest.

lb-1-15t.jpg

FANTASY BODY KOLA: 

Po delší době o sobě dal vědět letošní nováček 1. ligy, tým Nerry94, který si připsal si nejvíce bodů. V tabulce první ligy nic moc, v žebříčku ale doráží na třetí místo. Vedlo se též ostříleným matadorům FC Zorzz, SK Evaldo Heřmaň, FCKralupy13. 
lb-1-15h.jpg

ŽEBŘÍČEK koučů 1. ligy: 

Proběhla zásadní změna v žebříčku koučů se na prvních třech místech. Nově vévodí všem Jirka Drha, který je v celkovém žebříčku fantasy v ČR (21537 koučů) na 17. místě. Druhý v pořadí je Jirka Kobližka, třetí Michal Vrba. 
top10_15klb.jpg
 
Kompletní pořadí a žebříček všech 29. koučů 1. ligy >> zde

BUDE SE HRÁT:

Rozlosování pro duely 16. kola naleznete v google tabulce >> ZDE. Naleznete zde na „listu“ ještě v druhém menu tabulku ligy a v třetím menu tzv. tým/hráč kola. 

ARCHIV letošní sezóny 1. LIGY BLÁZNŮ

Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol naleznete >> ZDE.
 
(pirates)