Jdi na obsah Jdi na menu

1. Liga bláznů po 14. kole F:L

V nejvyšší soutěži Ligy bláznů se hraje o titul mistra, hraje se též o setrvání v soutěži. Po ukončení sezony 2023/24 bude pět týmů sestupovat do 2. ligy. 
tit_1.lb_200.jpg
Víkend v režii překvapivých výsledků 14. kola F:L se zákonitě promítl i do výsledků fantasy. Také zde bylo několik výsledků, kdy vítězili outsideři.

DUELY a statistika zápasů tohoto kola:

- Herní průměr stoupl nad 40 bodů, průměr 1. ligy činil 45 FB/tým.
- Dva zápasy v součtu přesáhly více jak 100 bodů.
- Nejkvalitnější zápas se 104 FB přinesl duel Aliens : RowdiesACS (45:59).
- Šťastným vítězem kola se stal Radil mi Brückner. Tři body do tabulky se daly uhrát na 39 FB.
 
lb-1-14v.jpg

TABULKA a vývoj soutěže:

- Série sedmi vítězství v řadě vynesla tým SKSBENE poprvé do čela tabulky. Výhra SKSBENE s JanValec1905  se nerodila lehce, ale tři body se počítají.
- Podobně jako se Koubek připravil na Trpiše, tak ani Marvi nic nepodcenil a připravil Vrbičovi nečekané překvapení. Tým Rakitič tak musel skousnout druhou porážku v řadě a sestup na druhé místo v tabulce. To mu navíc spadlo z nebes, neboť prohráli i další čtyři týmy v pořadí. 
- Nezdary týmů z popředí tabulky nahrály do karet týmu ACSPraha17. Tomu stačili jen tři body aby poskočil z osmého místa na třetí.
- Na chvostu tabulky opět nebodoval Vohajs a GeorgeBest. Naopak další namočení Wojtylla a RowdiesACS nezaváhali.

lb-1-14t.jpg

FANTASY BODY KOLA: 

Nejvíce bodů si v posledním kole připsali kandidáti sestupu OCHD a RowdiesACS. Třetím nejlépe bodujícím týmem se stal Koblizka007.
lb-1-14h.jpg

ŽEBŘÍČEK koučů 1. ligy: 

Žádná změna v žebříčku koučů se na prvních třech místech nekonala. Nadále vévodí všem Jirka Kobližka, který je v celkovém žebříčku fantasy v ČR (21537 koučů) na 14. místě. Druhý v pořadí je Jirka Drha, třetí Michal Vrba. 
top10_14klb.jpg
 
Kompletní pořadí a žebříček všech 29. koučů 1. ligy >> zde

BUDE SE HRÁT:

Rozlosování pro duely pro 15. kolo naleznete v google tabulce >> ZDE. Naleznete zde na „listu“ ještě v druhém menu tabulku ligy a v třetím menu tzv. tým/hráč kola. 

ARCHIV letošní sezóny 1. LIGY BLÁZNŮ

Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol naleznete >> ZDE.
 
(pirates)