Jdi na obsah Jdi na menu

Evropské poháry v Lize Bláznů, 13. kolo (play off)

Po vzoru Evropských pohárů UEFA se hrají pohárové soutěže i v Lize bláznů.  EPLB korespondují stejným počtem účastníků, stejným systémem a počtem zápasů jako poháry UEFA. Liga bláznů má svou svou Champions League, Evropskou ligu i Konferenční ligu, kam se probojovalo 96 nejlepších týmů od 1. ligy po Okresní přebor po 21. kole dle žebříčku Ligy bláznů.

ep-2024titulka5.jpg

Výsledky finálových duelů v soutěžích EPLB.  Finále se hraje jen na jeden zápas, známe vítěze CHAMPIONS LEAGUE, EVROPSKÉ LIGY a KONFERENČNÍ LIGY.

Do třináctého kola pohárových soutěží EPLB byly použity bodové zisky z 34. kola české fantasy.


 

CHAMPIONS LEAGUE je pohárovou soutěží č.1, které se účastnily nejlepší týmy Ligy Bláznů, které byly umístěny na 1. až 32. místě v žebříčku LB po 21. kole fantasy. Vítězem CHAMPIONS LEAGUE se stal prvoligový tým JanValec1905 koučovaný Lukáš Maredou. Poraženým ve finále byl prvoligový tým FC Zorzz koučovaný Jirkou Drhou. 

eplb-lm-13.jpg

Výsledky základních skupin CHAMPIONS LEAGUE v dobrém rozlišení naleznete >> zde, pavouk >> zde.


EVROPSKÁ LIGA  je pohárovou soutěží č.2, které se účastnily týmy Ligy Bláznů, které byly umístěny na 33. až 63. místě v žebříčku LB po 21. kole fantasy. Soutěže se účastnil též tým StanleySK, obhájce trofeje z loňska. Po základní části EPLB zde byly přidány týmy vyřazené ze skupin Champions League. Je zde finále ve kterém jsou týmy Dynamo Sterbudweis a Malenovice.

Vítězem EVROPSKÉ LIGY se stal divizní tým Dynamo Sterbudweis koučovaný Jan Štěrbákem. Poraženým týmem ve finále byly divizní Malenovice, koučované Františkem Borovcem.

eplb-el-13.jpg

Výsledky základních skupin EVROPSKÉ LIGY v dobrém rozlišení naleznete >> zde, pavouk >> zde.


KONFERENČNÍ LIGA je pohárovou soutěží č.3, které se účastnily týmy Ligy Bláznů, které byly umístěny na 64. až 95. místě v žebříčku LB po 21. kole fantasy. Po základní části EPLB zde byly přidány týmy vyřazené z Evropské ligy. Je zde finále ve kterém jsou týmy KardCze a Spartans.

Vítězem KONFERENČNÍ LIGY se stal divizní tým Spartans koučovaný Petrem Skalným. Poraženým týmem ve finále byl divizní KardCze, koučovaný Michale Tulachem.

eplb-kl-13.jpg

Výsledky základních skupin KONFERENČNÍ LIGY v dobrém rozlišení naleznete >> zde, pavouk >> zde.


ARCHIV

- Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol letošní sezóny najdete v hlavním menu EVROPSKÉ POHÁRY, nebo na odkazu >> ZDE.

- Konečné tabulky přechozích ročníků pohárových soutěží najdete >> ZDE.

( pirates )